Kırıkkale Tabipler Odası Üyelik Aidatı Borcu ve İletişim Bilgileri Öğrenme

Kırıkkale bölgesinde faaliyet gösteren Kırıkkale Tabipler odasına  üye olmak size pek çok avantaj sağlayabilir. Meslek odalarından bazıları üyelik aidat borçlarını internet üzerinden online ödeme imkanı sunmakta veya bu konuda kendi internet siteleri üzerinden bilgi vermekte.

Sitemizde verilen bağlantıyı takip ederek Kırıkkale Tabipler odası resmi sitesi tarafından online ödeme işleminin desteklenmesi durumunda Kırıkkale Tabipler odası üyelik aidatı ödemesi yapabilirsiniz. (bazı Tabip odaları online ödeme hizmeti sunmamaktadır) Kırıkkale Tabipler odası sitesi üzerinden üyelik için gerekli bilgi ve belgelere de ulaşabilirsiniz. Ayrıca yazımız içeriğinde Kırıkkale Tabip odasına ait telefon ve adres bilgileri gibi iletişim bilgilerini de bulabilirsiniz.

tabipler-birligi-uyelik

Kırıkkale Tabip Odasına ait üyelik aidat borcunuzu veya üye kayıt ücretini sorgulamak, ayrıntı bilgi almak  için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Kırıkkale Tabipler odası telefon: 318 2246828

Kırıkkale Tabipler odası adres: Güzeltepe Mah. 552. Sok. No:9/A-B

Not: Kırıkkale Tabipler Odasına ait online sorgulama veya ödeme yapmanız durumunda, bilgi girişi yaparken sitenin kurumun resmi web sitesi olduğundan emin olmanız, işlem güvenliği açısından son derece önemlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.