AÖF (Açıköğretim Fakültesi) Kayıt Yenileme Harcı Yatırma

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim fakültesi kayıt yenilemeleri belirli zaman dilimleri içerisinde yapılmaktadır. Kayıt yenilemelerde ise yatırılması gereken harç bedelinin kesin süreden önce ilgili bankaya ödenmesi gerekmektedir. AÖF kayıt yenileme harçlarını internet üzerinden ödemek günümüzde mümkün. Böylece zaman kayıplarının önüne geçilmekle birlikte işlemler de hızlı bir şekilde tamamlanabilmektedir.

Açıköğretim fakültesi kayıt yenileme ücretini ödemek için bankaların internet şubelerini kullanabilirsiniz. Bankada hesabınız yoksa veya internet bankacılığı kullanmıyorsanız üzülmeyin. Kredi kartı ile de kayıt yenileme ücretini ödeyebilirsiniz.

Kredi kartı ile kayıt yenileme ücretini ödemeniz için yapmanız gereken anadolu.edu.tr sitesi üzerinden öğrenci girişi yapmanız. Kayıt yenileme işlemleri adımını takip ederek “kredi kartı ile ödeme” bölümünden kredi kartınızı kullanarak gerekli ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Kayıt yenileme ücretleri ise bölüme göre değişkenlik gösterebilir. 2017 yılı itibariyle 2016-2017 öğretim yılı bahar dönemi katkı payı adı altındaki ödemeyi de kayıt yenileme işlemi esnasında ödemeniz gerekmektedir. (22.10.2016 tarih ve 29865 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile Tahsiline Karar Verilmiştir.)

Açık öğretim fakültesi internet sitesi üzerinden ödeme yapmak üzere siteye giriş için lütfen linki takip ediniz.

Mevlana Üniversitesi Online Eğitim Ücreti Borcu Ödeme İşlemleri

Konya’da özel üniversite denildiğinde akla gelen üniversitelerden bir tanesi de Konya Mevlana Üniversitesi. Her yıl pek çok öğrenciye kapılarını aralayan üniversite, görselliği ve kaliteli eğitimi ile dikkatlerden kaçmıyor. Durumu müsait pek çok öğrenci tarafından tercih edilen Mevlana Üniversitesi yabancı öğrenciler için de önemli bir yere sahip.

Pek çok farklı eğitim tercihini bünyesinde barındıran Mevlana Üniversitesi, en yeni teknolojik imkanları da öğrencilerinin kullanımına sunuyor. 2009 yılının Temmuz ayından bu yana eğitim vermeye devam eden üniversite, bilimsel araştırmalar, bilimsel yayınlar, kültürel ve sanatsal faaliyetler ile  diğer üniversiteler arasından sıyrılmayı başarıyor.

Mevlana üniversitesi pek çok kolaylığı da bünyesinde barındırıyor. İnternetin günümüzün en yaygın teknolojisi olmasını fırsat bilen Mevlana üniversitesi online işlemler ile öğrencilerine ödemelerde de kolaylık sağlıyor. Bankalarla anlaşmaları sayesinde banka şubelerine gitmeden internet üzerinden borç ödemeleri kolaylıkla yapılabiliyor.

Mevlana üniversitesi eğitim ücretlerini online ödemek veya sorgulamak için lütfen linki takip ediniz. Online ödeme sistemi ile kredi kartınızı kullanarak bankaların taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.