Enerjisa Elektrik Faturası Borcu Sorgulama ve Ödeme

Enerjisa pek çok müşteriye hizmet veren firmalardan bir tanesi. Enerjisa yakın zamanda hizmete sunduğu ENerjisa Mobil uygulaması sayesinde pek çok hizmeti müşterilerinin hizmetine sunmuş durumda. Elektrik faturasını kredi kartı ile ödeme imkanı da bu hizmete dahil edildi. Kendi uygulaması üzerinden herhangi bir kredi kartı ile fatura borcunuzu rahatlıkla ödeyebilirsiniz. Uygulama üzerinden dilediğiniz Enerjisa müşteri hizmetleri noktasına randevu alma işlemini de yapabilirsiniz.

“Enerjisa mobil” uygulaması üzerinden sadece fatura ödeme işlemleri yapılmıyor elbette. Elektrik abonelikleri ve faturalarla ilgili işlemlerin uzaktan ve hızlı bir şekilde yapılabilmesinin yanısıra yapılacak olan planlı elektrik kesintilerinden de önceden haberinizin olmasını istiyorsanız enerjisa mobil uygulamasını mutlaka denemelisiniz. Uygulamada yer alan “fatura bilgilerim” menüsüne tıkladığınızda enerjisa elektrik faturalarınıza erişim sağlayabilirsiniz. Adınıza kayıtlı birden fazla abonelik var ise hepsi de aynı menüde görüntülenecektir.

Enerjisa Mobil uygulaması üzerinden kredi kartınızla elektrik faturanızı ödemek için diğer sekmesini tıklamanız gerekmekte. Burada yer alan fatura ödeme menüsüne tıkladığınızda ödenmemiş faturalarınızı listeden seçerek kredi kartınızla anında ödeyebilirsiniz. Ödeme sonrasında dilerseniz e posta adresinize ödendi makbuzunu e posta olarak gönderme imkanınız da bulunmakta.

Yine enerjisa mobil uygulaması üzerinden sunulan enerjini koru menüsünde aydınlatmada elektrik tasarrufu nasıl yapılır, mutfakta elektrik tasarrufu sağlamanın yolları nelerdir, ev aletlerinde elektrik tüketimi nasıl azaltılır gibi sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Anlatılan yöntemleri uygulayarak elektrik faturanızın düşmesine katkı sağlayabilirsiniz. Bu yönde gerekli tüm püf noktaları uygulama üzerinde detaylıca anlatılmakta.

Uygulamayı playstore ve appstore üzerinden akıllı cihazınıza indirerek anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamayı kullanmak için sizden istenilen TC kimlik numaranızı sisteme girmeniz yeterli. Üzerinize kayıtlı olan tüm elektrik aboneliklerine ilişkin fatura ve diğer işlemlere bu sayede tek hamlede erişebilirsiniz.

 

Sepaş Elektrik Borcu Sorgulama ve Borç Ödeme İşlemleri

Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de elektrik ihtiyacı her geçen gün artmakta. Bu bağlamda enerji piyasasında hizmet veren güçlü şirketler yatırımlarını artırmaktalar. Türkiye’nin genç şirketlerinden bir tanesi olan Sepaş, büyük bir müşteri kitlesine hitap etmektedir.

Sepaş, abonelik başvurusu, online fatura sorgulama, online tahsilat ve daha pek çok konuda kendi web sitesi üzerinden online hizmet vermekte.

Online hizmetleri sayesinde müşterisinin işlerini daha kolay halletmesini ve fatura takibini şeffaflaştırmayı amaçlayan Sepaş bu sayede kendi iş yükünü de azaltmaktadır.

Siz de Sepaş’tan hizmet almakta iseniz sepaş online işlemleri mutlaka ziyaret ediniz. Sepaş online fatura sorgulama, sepaş fatura ödeme ve sepaş online başvuru işlemleri için bağlantıyı takip ediniz.

Sepaş online işlemlerde sorgulama yapabilmeniz için işletme kodu, müşteri numarası ve Gsm numarası bilgilerini sisteme girmeniz gerekmektedir.

Ayedaş Online Elektrik Borcu Sorgulama ve Ödeme İşlemleri

Ayedaş Elektrik borcunuzu öğrenmek ve ödemek için elektrik şirketine gitmenize,  banka şubesine gitmenize gerek olmadığını biliyor muydunuz? İnternetin bulunduğu her yerden Ayedaş borç sorgulama ve borç ödeme işlemlerinizi anında yapabilirsiniz.

Ayedaş borç ödeme veya borç sorgulama işlemleriniz için gerekli olan tek şey abone numaranızı bilmek.

Ayedaş ödemelerinizi vakıfbank internet şubesinden, cep şubesinden de yapılabilmekte. Bunun için vakıfbankta hesabınız bulunması yeterli. Vakıfbank internet şubesi kullanarak Ayedaş borç ödemesi yapmak için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

Şayet vakıfbank internet bankacılığınız bulunmuyorsa bankamatiklerden, parabankomatlardan kartsız işlemler adımı izleyerek Ayedaş elektrik borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Ayedaş elektrik borcu sorgulama işlemleriniz için ayrıca kurumun kendi internet sitesini ziyaret ederek gerekli sorgulamayı yapabilirsiniz.

Sakarya edaş Online Elektrik Borcu Sorgulama ve Ödeme İşlemleri

Sakarya edaş Elektrik borcunuzu öğrenmek ve ödemek için elektrik şirketine gitmenize,  banka şubesine gitmenize gerek olmadığını biliyor muydunuz? İnternetin bulunduğu her yerden Sakarya edaş borç sorgulama ve borç ödeme işlemlerinizi anında yapabilirsiniz.

Sakarya edaş borç ödeme veya borç sorgulama işlemleriniz için gerekli olan tek şey abone numaranızı bilmek.

Sakarya edaş ödemelerinizi vakıfbank internet şubesinden, cep şubesinden de yapılabilmekte. Bunun için vakıfbankta hesabınız bulunması yeterli. Vakıfbank internet şubesi kullanarak Sakarya edaş borç ödemesi yapmak için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

Şayet vakıfbank internet bankacılığınız bulunmuyorsa bankamatiklerden, parabankomatlardan kartsız işlemler adımı izleyerek Sakarya edaş elektrik borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Sakarya edaş elektrik borcu sorgulama işlemleriniz için ayrıca kurumun kendi internet sitesini ziyaret ederek gerekli sorgulamayı yapabilirsiniz.

Fırat Elektrik Online Elektrik Borcu Sorgulama ve Ödeme İşlemleri

Fırat Elektrik Elektrik borcunuzu öğrenmek ve ödemek için elektrik şirketine gitmenize,  banka şubesine gitmenize gerek olmadığını biliyor muydunuz? İnternetin bulunduğu her yerden Fırat Elektrik borç sorgulama ve borç ödeme işlemlerinizi anında yapabilirsiniz.

Fırat Elektrik borç ödeme veya borç sorgulama işlemleriniz için gerekli olan tek şey abone numaranızı bilmek.

Fırat Elektrik ödemelerinizi vakıfbank internet şubesinden, cep şubesinden de yapılabilmekte. Bunun için vakıfbankta hesabınız bulunması yeterli. Vakıfbank internet şubesi kullanarak Fırat Elektrik borç ödemesi yapmak için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

Şayet vakıfbank internet bankacılığınız bulunmuyorsa bankamatiklerden, parabankomatlardan kartsız işlemler adımı izleyerek Fırat Elektrik elektrik borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Fırat Elektrik elektrik borcu sorgulama işlemleriniz için ayrıca kurumun kendi internet sitesini ziyaret ederek gerekli sorgulamayı yapabilirsiniz.