Hakkımızda

Web sitemiz kurum ve kuruluşların resmi internet sitesi değildir. Sitemiz Online olarak tüm kurumlara ait vergi ve fatura borçlarını ne şekilde sorgulanabileceği, borçların  ne şekilde ödenebileceği hususunda bilgi verme amacı gütmektedir. Sitemiz faturası ödenmek istenen kurumların kendi sitelerinde yer alan ödeme sayfalarına bağlantı vererek adreslere ulaşım kolaylığı sağlamaktadır.

Sitemiz üzerinden doğrudan veya dolaylı olarak kesinlikle hiçbir fatura tahsilat işlemi yapılmamaktadır. Sitemizde hiçbir şekilde kredi kartı bilgileri, şifre bilgileri, nüfus bilgileri gibi kişisel bilgiler istenilmemektedir. Web stemizde google adsense sponsorlu reklamlarına yer verilmektedir. Yayınlanan reklam içeriklerinin tamamı google tarafından sağlanmaktadır. Sitemizde yer alan google reklamlarının kullanılarak sitemizden ayrılınması durumunda erişim sağlanan sitenin güvenli olup olmadığının kontrol edilmesi ziyaretçilerimizin sorumluluğunda olup bu hususta web sitemizin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Her yeni gün sorgulama sayfalarımızı genişleterek, işlemlerinizi internet üzerinden gerçekleştirmeniz için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Görüş ve önerileriniz için iletisim@borcusorgulama.com mail adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımızla…

Borcusorgulama.com Yönetimi

One thought to “Hakkımızda”

  1. Pamukova icra dairesinin iban numarası değişmiştir. Bakanlığın internet sitesinde de teyit edeceğiz üzere güncel iban numarası TR280001500158007300569317′ dır. Ben Pamukova İcra Müdürüyüm. Lütfen bu bilgiyi düzeltiniz. Zira vatandaşlar buraya paralarını yatırdıklarında mağdur olma durumları ortaya çıkmaktadır. Şu linkten teyidini yapabilirsiniz. https://iidb.adalet.gov.tr/Home/SSSorularDetay/18#collapse66

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.