Kırıkkale İli Kırıkkale Kızılırmak Yurdu (Kız) KYK Aylık Yurt Borcu Sorgulama

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı yurtlar, devlet eliyle yönetilirler. Özellikle Devlet Üniversitelerinin bulunduğu hemen her bölgede faaliyet gösteren kız ve erkek öğrencilere yönelik hizmet veren yurtlar, farklı barınma standartlarına sahiptirler. Kırıkkale bölgesinde de Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı bulunan öğrenci yurdu bulunmaktadır. Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu’na bağlı bulunan tüm yurtların aylık barınma ücretleri ise standart değildir. Kırıkkale ilinde faaliyet gösteren Kırıkkale Kızılırmak Yurdu (Kız) 2013 yılı aylık yurt bedeli ve depozito bedeli listesini yazımız içeriğinde bulabilirsiniz.

Kırıkkale ili 2013 yılı Kırıkkale Kızılırmak Yurdu (Kız)’na ait aylık barınma bedeli 189 TL’dir.kredi-yurtlar-kurumu

Kırıkkale ili 2013 yılı Kırıkkale Kızılırmak Yurdu (Kız)’na ait yıllık depozito bedeli 270 TL’dir.

Kredi Yurtlar Kurumundan ilgili yurdun güncel fiyat listesi hakkında bilgi almak ve konu hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz. Konu hakkında verilen linkteki güncel bilgileri takip etmeniz faydanıza olacaktır.

Kırıkkale Tabipler Odası Üyelik Aidatı Borcu ve İletişim Bilgileri Öğrenme

Kırıkkale bölgesinde faaliyet gösteren Kırıkkale Tabipler odasına  üye olmak size pek çok avantaj sağlayabilir. Meslek odalarından bazıları üyelik aidat borçlarını internet üzerinden online ödeme imkanı sunmakta veya bu konuda kendi internet siteleri üzerinden bilgi vermekte.

Sitemizde verilen bağlantıyı takip ederek Kırıkkale Tabipler odası resmi sitesi tarafından online ödeme işleminin desteklenmesi durumunda Kırıkkale Tabipler odası üyelik aidatı ödemesi yapabilirsiniz. (bazı Tabip odaları online ödeme hizmeti sunmamaktadır) Kırıkkale Tabipler odası sitesi üzerinden üyelik için gerekli bilgi ve belgelere de ulaşabilirsiniz. Ayrıca yazımız içeriğinde Kırıkkale Tabip odasına ait telefon ve adres bilgileri gibi iletişim bilgilerini de bulabilirsiniz.

tabipler-birligi-uyelik

Kırıkkale Tabip Odasına ait üyelik aidat borcunuzu veya üye kayıt ücretini sorgulamak, ayrıntı bilgi almak  için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Kırıkkale Tabipler odası telefon: 318 2246828

Kırıkkale Tabipler odası adres: Güzeltepe Mah. 552. Sok. No:9/A-B

Not: Kırıkkale Tabipler Odasına ait online sorgulama veya ödeme yapmanız durumunda, bilgi girişi yaparken sitenin kurumun resmi web sitesi olduğundan emin olmanız, işlem güvenliği açısından son derece önemlidir.