Ankara Tabipler Odası Üyelik Aidatı Borcu ve İletişim Bilgileri Öğrenme

Ankara bölgesinde faaliyet gösteren Ankara Tabipler odasına  üye olmak size pek çok avantaj sağlayabilir. Meslek odalarından bazıları üyelik aidat borçlarını internet üzerinden online ödeme imkanı sunmakta veya bu konuda kendi internet siteleri üzerinden bilgi vermekte.

Sitemizde verilen bağlantıyı takip ederek Ankara Tabipler odası resmi sitesi tarafından online ödeme işleminin desteklenmesi durumunda Ankara Tabipler odası üyelik aidatı ödemesi yapabilirsiniz. (bazı Tabip odaları online ödeme hizmeti sunmamaktadır) Ankara Tabipler odası sitesi üzerinden üyelik için gerekli bilgi ve belgelere de ulaşabilirsiniz. Ayrıca yazımız içeriğinde Ankara Tabip odasına ait telefon ve adres bilgileri gibi iletişim bilgilerini de bulabilirsiniz.

tabipler-birligi-uyelik

Ankara Tabip Odasına ait üyelik aidat borcunuzu veya üye kayıt ücretini sorgulamak, ayrıntı bilgi almak  için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Ankara Tabipler odası telefon: 312 4188700

Ankara Tabipler odası adres: Mithatpaşa Cad. No:62/18 Kızılay 06420

Not: Ankara Tabipler Odasına ait online sorgulama veya ödeme yapmanız durumunda, bilgi girişi yaparken sitenin kurumun resmi web sitesi olduğundan emin olmanız, işlem güvenliği açısından son derece önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.