Kocaeli Tabipler Odası Üyelik Aidatı Borcu ve İletişim Bilgileri Öğrenme

Kocaeli bölgesinde faaliyet gösteren Kocaeli Tabipler odasına  üye olmak size pek çok avantaj sağlayabilir. Meslek odalarından bazıları üyelik aidat borçlarını internet üzerinden online ödeme imkanı sunmakta veya bu konuda kendi internet siteleri üzerinden bilgi vermekte.

Sitemizde verilen bağlantıyı takip ederek Kocaeli Tabipler odası resmi sitesi tarafından online ödeme işleminin desteklenmesi durumunda Kocaeli Tabipler odası üyelik aidatı ödemesi yapabilirsiniz. (bazı Tabip odaları online ödeme hizmeti sunmamaktadır) Kocaeli Tabipler odası sitesi üzerinden üyelik için gerekli bilgi ve belgelere de ulaşabilirsiniz. Ayrıca yazımız içeriğinde Kocaeli Tabip odasına ait telefon ve adres bilgileri gibi iletişim bilgilerini de bulabilirsiniz.

tabipler-birligi-uyelik

Kocaeli Tabip Odasına ait üyelik aidat borcunuzu veya üye kayıt ücretini sorgulamak, ayrıntı bilgi almak  için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Kocaeli Tabipler odası telefon: 262 2262909

Kocaeli Tabipler odası adres: Cumhuriyet Mah. Çoruh Sok. No:10 Plaj Yolu

Not: Kocaeli Tabipler Odasına ait online sorgulama veya ödeme yapmanız durumunda, bilgi girişi yaparken sitenin kurumun resmi web sitesi olduğundan emin olmanız, işlem güvenliği açısından son derece önemlidir.

One thought to “Kocaeli Tabipler Odası Üyelik Aidatı Borcu ve İletişim Bilgileri Öğrenme”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.