Bağkur Prim Borcu Sorgulama Hizmet Dökümü Alma

Bağkur Primlerinizi sorgulamak, hizmet dökümü almak gibi işlemleriniz Sosyal Güvenlik Kurumuna giderek öğrenme alışkanlığınıza bir son vererek içinde bulunduğumuz bilişim çağına ayak uydurmaya ne dersiniz. İnternetin hayatımızda hızlı bir şekilde yer almaya başlamasıyla birlikte her işimizi internet aracılığı ile oturduğumuz yerden anında yapabilecek duruma geldik. Bu durum yapacağımız işlerde takip kolaylığı, şeffaflık, kolay erişebilirlik, anında erişebilirlik ve hız gibi artıları da bünyesinde barındırmakta. Bağkur prim borcunuzu öğrenmek ve hizmet dökümü çıktısı almak parmaklarınızın ucunda. Konu ile ilgili sorun ve sorularınızı sayfamızın alt bölümünde bulunan yorum bölümünden direk olarak iletebilirsiniz.

Türkiye Cumhuriyeti E Devlet kapısına belirtilen yöntemlerden birisi ile giriş yaparak (en basit giriş yöndemi ptt şubelerinden e devlet giriş şifresinin bir kereye mahsus fiziki olarak edinilmesidir) bağkur prim borçlarınızı öğrenebilir hizmet dökümünüzü birebir izleyebilirsiniz.

Bağkur Prim borçlarınızı sorgulamak ve hizmet dökümünüzü edinmek için lütfen bağlantıyı TIKLAYINIZ.

Not: Bir sonraki adımda sizden istenilecek olan kimlik doğrulama işlemini sorgulamaya devam edebilmek için mutlaka yapmalısınız. Kimlik doğrulama işlemi e devlet şifresi, mobil imza, elektronik imza ve T.C. kimlik kartı aracılığı ile yapılabilmektedir. En basit ve en düşük maliyetli olanı en yakın PTT şubesine giderek 2 TL karşılığında bir kereye mahsus e devlet şifresinin fiziki olarak edinilmesidir.

3 thoughts to “Bağkur Prim Borcu Sorgulama Hizmet Dökümü Alma”

  1. Kolay gelsin .3 yillik bagkur odemem yapildi ama sonrasinda hesabim donduruldu acaba emekli olabilirmiyim bilgi verirmisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.