Maliye Gelir Vergisi Borcu Sorgulama ve Ödeme İşlemleri

Gelir Vergilerinizi defterdarlığa, maliyeye, gelir idaresine vs. giderek ödemeye bir son vererek içinde bulunduğumuz bilişim çağına ayak uydurmaya ne dersiniz. İnternetin hayatımızda hızlı bir şekilde yer almaya başlamasıyla birlikte her işimizi internet aracılığı ile oturduğumuz yerden anında yapabilecek duruma geldik. Bu durum yapacağımız işlerde takip kolaylığı, şeffaflık, kolay erişebilirlik, anında erişebilirlik ve hız gibi artıları da bünyesinde barındırmakta. Vergi borcunuzu öğrenmek ve online olarak kredi kartı aracılığı ile ödeme yapmak parmaklarınızın ucunda. Konu ile ilgili sorun ve sorularınızı sayfamızın alt bölümünde bulunan yorum bölümünden direk olarak iletebilirsiniz.

Adınıza ait Ödenmemiş Gelir Vergi Borçlarınızı sayfamız aracılığı ile bağlantılı sorgulayarak gelir vergisi borçlarınızı anında öğrenebilir ve online bağlantıyı izleyerek internet vergi dairesi üzerinden gelir verginizi kredi kartınızı kullanarak anında ödeyebilirsiniz.

Gelir Vergisi borçlarınızı sorgulamak ve hemen ödemek için lütfen bağlantıyı TIKLAYINIZ.

Not: Bir sonraki adımda sizden istenilecek olan bilgileri (istenilen bilgileri seçenekler arasındaki şıklardan tercih edebilirsiniz) sisteme mutlaka eksiksiz girmelisiniz. Aksi taktirde sistem girişinize izin vermeyecektir.

8 thoughts to “Maliye Gelir Vergisi Borcu Sorgulama ve Ödeme İşlemleri”

  1. Vergi borcumu taksitlendirdim bankaya ödeme için gittiğimde yapilandirilmis vergi borcunu bankaya yapamıyorum diye cvp veriyo lar sadece vergi dairesine yapabiliyoruz ödemeyi yardimci olursa iz sevinirim

  2. vergi borcumuzu nezaman ve nekadar ödeyeceğimizin listesini almak istiyoruz ödeme planına göre ödemek için ne yapmamaız gerektiğini öğrenmek istiyoruz

    1. Remzi bey, sorunuzun tarafımızca yanlış anlaşılabilmiş olabilme ihtimali ile birlikte, önemli olan vergi borcunuzun ödenmesidir, kredi çekip çekmemek sizin tercihinizdir. Zira vergi borcunuzu ödemeye gittiğinizde size parayı nereden kazandınız sorusu yöneltilmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.