Türkiye Halk Bankası A.Ş. Kredi Borcu Sorgulama ve Kredi Faizi Hesaplama

Türkiye Halk Bankası A.Ş. ile ilgili pek çok işlemi internet şubesi üzerinden yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Türkiye Halk Bankası A.Ş. İnternet şubesi için gerekli olan parola ve kullanıcı kodlarınızı bankanın müşteri hizmetleri veya bulunduğunuz yerdeki en yakın şubeden temin edilebilir Güvenliğiniz için bankanın size önerdiği güvenlik önlemleri adımlarını mutlaka uygulayınız.

Türkiye Halk Bankası A.Ş. Bankasından çekeceğiniz veya çektiğiniz kredi borcunuzu ve kredi faizini bankanın internet sitesi üzerinden hesaplamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Türkiye Halk Bankası A.Ş. online web şubem hesabına erişim için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

NOT: Sitemizde Türkiye Halk Bankası A.Ş. ait herhangi bir müşteri bilgisi içeriği bulunmamaktadır. Türkiye Halk Bankası A.Ş. Online İnternet Şubesine Yönlendirme linkleri bulunmaktadır. Sitemizce hiçbir şekilde kişisel bilgi talep edilmemektedir. Lütfen internet şubesi kullanımlarında tarafınızdan ne gibi bilgiler talep edildiğine dikkat ediniz. Hiçbir bankanın internet şubesi girişlerinde tarafınızdan kimlik numarası, anne baba adı, T.C. kimlik numarası gibi bilgiler talep edilmez. Şüpheli ekranlarla karşılaşmanız halinde lütfen hemen internet bağlantınızı kapatarak bankanızın müşteri hizmetleri birimini arayınız. turkiye-bankalar

 müşteri hizmetleri telefon numarası ve banka iletişim numarası  216-503 70 70’tür.

Türkiye Halk Bankası A.Ş. Genel Müdürlük faks numarası 212-340 93 99.

Türkiye Halk Bankası A.Ş. Genel Müdürlük İletişim Adresi Barbaros Mahallesi, Şebboy Sokak No:4 Ataşehir İstanbul olarak belirtilmiştir.

6 thoughts to “Türkiye Halk Bankası A.Ş. Kredi Borcu Sorgulama ve Kredi Faizi Hesaplama”

  1. 11AY 2013 DE KIREDİ ÇEKMİŞTİM FAKAT EMEKLİ MAŞIMDAN DÜZENSİZ KESİLİYOR SABİT OLMASI LAZIM ÖDEME TABLOSUNU GÖRE BİLİRMİYİM

    1. Lütfen soru ve talepleriniz ile ilgili olarak kurumla bizzat iletişime geçiniz. Sitemizde kurumun iletişim bilgileri bulunmakta olup resmi internet sitesi değildir. (bkz hakkımızda)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.