Kastamonu Tabipler Odası Üyelik Aidatı Borcu ve İletişim Bilgileri Öğrenme

Kastamonu bölgesinde faaliyet gösteren Kastamonu Tabipler odasına  üye olmak size pek çok avantaj sağlayabilir. Meslek odalarından bazıları üyelik aidat borçlarını internet üzerinden online ödeme imkanı sunmakta veya bu konuda kendi internet siteleri üzerinden bilgi vermekte.

Sitemizde verilen bağlantıyı takip ederek Kastamonu Tabipler odası resmi sitesi tarafından online ödeme işleminin desteklenmesi durumunda Kastamonu Tabipler odası üyelik aidatı ödemesi yapabilirsiniz. (bazı Tabip odaları online ödeme hizmeti sunmamaktadır) Kastamonu Tabipler odası sitesi üzerinden üyelik için gerekli bilgi ve belgelere de ulaşabilirsiniz. Ayrıca yazımız içeriğinde Kastamonu Tabip odasına ait telefon ve adres bilgileri gibi iletişim bilgilerini de bulabilirsiniz.

tabipler-birligi-uyelik

Kastamonu Tabip Odasına ait üyelik aidat borcunuzu veya üye kayıt ücretini sorgulamak, ayrıntı bilgi almak  için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Kastamonu Tabipler odası telefon: 366 2121706

Kastamonu Tabipler odası adres: Cebrail Mah.Şehit Yavuz Çelikoğlu Sok. No.8 Kat:3

Not: Kastamonu Tabipler Odasına ait online sorgulama veya ödeme yapmanız durumunda, bilgi girişi yaparken sitenin kurumun resmi web sitesi olduğundan emin olmanız, işlem güvenliği açısından son derece önemlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.