İstanbul Takas ve Saklama Bankası A.Ş Kredi Borcu Sorgulama ve Kredi Faizi Hesaplama

İstanbul Takas ve Saklama Bankası A.Ş ile ilgili pek çok işlemi internet şubesi üzerinden yapabileceğinizi biliyor muydunuz? İstanbul Takas ve Saklama Bankası A.Ş İnternet şubesi için gerekli olan parola ve kullanıcı kodlarınızı bankanın müşteri hizmetleri veya bulunduğunuz yerdeki en yakın şubeden temin edilebilir Güvenliğiniz için bankanın size önerdiği güvenlik önlemleri adımlarını mutlaka uygulayınız.

İstanbul Takas ve Saklama Bankası A.Ş Bankasından çekeceğiniz veya çektiğiniz kredi borcunuzu ve kredi faizini bankanın internet sitesi üzerinden hesaplamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

İstanbul Takas ve Saklama Bankası A.Ş online web şubem hesabına erişim için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

NOT: Sitemizde İstanbul Takas ve Saklama Bankası A.Ş ait herhangi bir müşteri bilgisi içeriği bulunmamaktadır. İstanbul Takas ve Saklama Bankası A.Ş Online İnternet Şubesine Yönlendirme linkleri bulunmaktadır. Sitemizce hiçbir şekilde kişisel bilgi talep edilmemektedir. Lütfen internet şubesi kullanımlarında tarafınızdan ne gibi bilgiler talep edildiğine dikkat ediniz. Hiçbir bankanın internet şubesi girişlerinde tarafınızdan kimlik numarası, anne baba adı, T.C. kimlik numarası gibi bilgiler talep edilmez. Şüpheli ekranlarla karşılaşmanız halinde lütfen hemen internet bağlantınızı kapatarak bankanızın müşteri hizmetleri birimini arayınız. turkiye-bankalar

 müşteri hizmetleri telefon numarası ve banka iletişim numarası  212-315 25 25’tür.

İstanbul Takas ve Saklama Bankası A.Ş Genel Müdürlük faks numarası 212-315 25 26.

İstanbul Takas ve Saklama Bankası A.Ş Genel Müdürlük İletişim Adresi Şişli Merkez Mahallesi, Merkez Caddesi, No 6 Şişli İstanbul olarak belirtilmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.