İller Bankası A.Ş Kredi Borcu Sorgulama ve Kredi Faizi Hesaplama

İller Bankası A.Ş ile ilgili pek çok işlemi internet şubesi üzerinden yapabileceğinizi biliyor muydunuz? İller Bankası A.Ş İnternet şubesi için gerekli olan parola ve kullanıcı kodlarınızı bankanın müşteri hizmetleri veya bulunduğunuz yerdeki en yakın şubeden temin edilebilir Güvenliğiniz için bankanın size önerdiği güvenlik önlemleri adımlarını mutlaka uygulayınız.

İller Bankası A.Ş Bankasından çekeceğiniz veya çektiğiniz kredi borcunuzu ve kredi faizini bankanın internet sitesi üzerinden hesaplamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

İller Bankası A.Ş online web şubem hesabına erişim için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

NOT: Sitemizde İller Bankası A.Ş ait herhangi bir müşteri bilgisi içeriği bulunmamaktadır. İller Bankası A.Ş Online İnternet Şubesine Yönlendirme linkleri bulunmaktadır. Sitemizce hiçbir şekilde kişisel bilgi talep edilmemektedir. Lütfen internet şubesi kullanımlarında tarafınızdan ne gibi bilgiler talep edildiğine dikkat ediniz. Hiçbir bankanın internet şubesi girişlerinde tarafınızdan kimlik numarası, anne baba adı, T.C. kimlik numarası gibi bilgiler talep edilmez. Şüpheli ekranlarla karşılaşmanız halinde lütfen hemen internet bağlantınızı kapatarak bankanızın müşteri hizmetleri birimini arayınız. turkiye-bankalar

 müşteri hizmetleri telefon numarası ve banka iletişim numarası  312- 508 70 00 – 310 31 41’tür.

İller Bankası A.Ş Genel Müdürlük faks numarası 312-508 73 99, 310 74 59.

İller Bankası A.Ş Genel Müdürlük İletişim Adresi Atatürk Bulvarı No 21 Opera Ankara

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.