HGS (Hızlı Geçiş Sistemi) Kalan Bakiye Sorgulama

Hızlı geçiş sistemi pek çok otobanda köprüde ve buna benzer diğer yerlerde araç geçişi için olmazsa olmazlardan. HGS etiketleri son teknoloji ürünü olup temassız olarak okunması nedeniyle otoyol ve köprü gibi alanlarda durmaksızın ücret ödemeye yarayan hayatın hızına hız katan cihazlardır. HGS etiketleri PTT şubelerinden kolaylıkla edinilebilmekte ve yine PTT şubeleri veyahut anlaşmalı banka şubelerinden bakiye yüklenebilmektedir.

HGS etiketlerinde yeterli bakiye olmaması durumunda HGS gişelerinden geçiş yapmanız durumunda aradan geçecek bir hafta zarfında HGS etiketinize yükleme yapmanız halinde ceza yemeden sadece geçiş ücretiniz sistem tarafından otomatik olarak hesabınızdan düşecektir. Ama yine de riske girmeye elbette gerek yok. HGS (Hızlı Geçiş Sistemi) için kullanılan etiketlerdeki kalan bakiyenizi ve aynı zamanda etiketiniz ile hangi tarihlerde hangi gişelerden geçiş yaptığınız ve kaç lira ödediğiniz gibi hususlarda ayrıntılı bilgi görüntülemesi yapabilirsiniz. Yapmanız gereken bir kaç dakikanızı ayırarak sayfamızda verdiğimiz HGS Müşteri hizmetleri linkini takip ederek üyelik kaydınızı yapmanız ve sonrasında sisteme giriş yapmanız.

HGS etiketinizde kalan bakiyeyi öğrenmek ve daha önce yaptığınız gişe geçişlerini sorgulamak için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

hgs-kalan-bakiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.