Fethiye Belediyesi Su Borcu Sorgulama ve Ödeme İşlemleri


Fethiye Belediyesine ait su faturası borç bilgilerinizi ve Fethiye Belediyesi ile ilgili diğer borç bilgilerinizi yazımızda kurumun resmi internet sitesine verilen link aracılığı ile sorgulayarak borçlarınızı anında öğrenebilir, hesap ayrıntılarını inceleyebilir ve online işlemler bölümünden su borcu ödemenizi ve diğer ödemelerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz. (Bazı Belediyelerde online ödeme sistemleri henüz aktif edilmemiş olabilir)

Fethiye Belediyesine ait Fethiye su faturası borcunuzu veya diğer belediye borçlarınızı sorgulamak, ayrıntısını öğrenmek ve online ödeme yapmak için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Seeking answer

Not: Fethiye Belediyesine ait online sorgulama veya ödeme yapabilmeniz için başkası tarafından bilinmemesi gereken size özel bilgileri sisteme girmeniz gerekebilir. Bilgi girişi esnasında sitenin Fethiye Belediyesinin resmi web sitesi olduğundan emin olmanız güvenliğiniz açısından oldukça önemlidir.

3 thoughts to “Fethiye Belediyesi Su Borcu Sorgulama ve Ödeme İşlemleri”

  1. 12/08/2013 tarıhınde ahmet mert adına kayıtlaı akbank neo kart uzerınden 18.60 kr tahsıl etmıssınız.22/082013 tarıhınde 50.00 tl tahsıl edılmıs.benım top.borcum sıze 55.68 kr.bu fazla alınan parayı sıstem dew alan kısı borcumu goremıyormu acaba bunun ıcın ne yapmam lazım

    1. Lütfen ilgili belediyenin resmi internet sitesi üzerinden şikayet ve istekler bölümünden talebinizi iletiniz. Sitemiz sadece kişilerin ilgi belediyenin borç sorgulama sayfalarına kolay ulaşımlarını sağlamak amacına hizmet etmektedir. Teşekkür ederiz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.