Didim Belediyesi Su Borcu Sorgulama ve Ödeme İşlemleri


Didim Belediyesine ait su faturası borç bilgilerinizi ve Didim Belediyesi ile ilgili diğer borç bilgilerinizi yazımızda kurumun resmi internet sitesine verilen link aracılığı ile sorgulayarak borçlarınızı anında öğrenebilir, hesap ayrıntılarını inceleyebilir ve online işlemler bölümünden su borcu ödemenizi ve diğer ödemelerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz. (Bazı Belediyelerde online ödeme sistemleri henüz aktif edilmemiş olabilir)

Didim Belediyesine ait Didim su faturası borcunuzu veya diğer belediye borçlarınızı sorgulamak, ayrıntısını öğrenmek ve online ödeme yapmak için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Seeking answer

Not: Didim Belediyesine ait online sorgulama veya ödeme yapabilmeniz için başkası tarafından bilinmemesi gereken size özel bilgileri sisteme girmeniz gerekebilir. Bilgi girişi esnasında sitenin Didim Belediyesinin resmi web sitesi olduğundan emin olmanız güvenliğiniz açısından oldukça önemlidir.

5 thoughts to “Didim Belediyesi Su Borcu Sorgulama ve Ödeme İşlemleri”

 1. 76557 abonsiyim.onceden e blediye girip borc ogrenyordum.simdi giremiyorum.internetten odeme yapacaktim.

 2. 174899 aboneyim su faturası borcumu İstanbul^dan internet yolu ile takip ederek öğrenmek ve ödemek istiyorum ayrıca sorgula-yamıyorum borcumu.

 3. abone numaram:
  923419
  su borcumu öğrenmek istiyorum.
  posahaneden havale edebilirmiyim,
  posta çeki numarası ile mi ödemem
  gerekiyor, postaçeki numaranızı veririmisimiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.