Biga Belediyesi Su Borcu Sorgulama ve Ödeme İşlemleri


Biga Belediyesine ait su faturası borç bilgilerinizi ve Biga Belediyesi ile ilgili diğer borç bilgilerinizi yazımızda kurumun resmi internet sitesine verilen link aracılığı ile sorgulayarak borçlarınızı anında öğrenebilir, hesap ayrıntılarını inceleyebilir ve online işlemler bölümünden su borcu ödemenizi ve diğer ödemelerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz. (Bazı Belediyelerde online ödeme sistemleri henüz aktif edilmemiş olabilir)

Biga Belediyesine ait Biga su faturası borcunuzu veya diğer belediye borçlarınızı sorgulamak, ayrıntısını öğrenmek ve online ödeme yapmak için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Seeking answer

Not: Biga Belediyesine ait online sorgulama veya ödeme yapabilmeniz için başkası tarafından bilinmemesi gereken size özel bilgileri sisteme girmeniz gerekebilir. Bilgi girişi esnasında sitenin Biga Belediyesinin resmi web sitesi olduğundan emin olmanız güvenliğiniz açısından oldukça önemlidir.

One thought to “Biga Belediyesi Su Borcu Sorgulama ve Ödeme İşlemleri”

  1. 5 yıl öncesi bigadan ayrıldım ikahmetgahım tekirdağ çerkezköy de benim adıma 490 tl su borcu olduğunu 3 gün öncesi ödeme çağrı mektubuyla öğrendim bu konuda ne yapabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.