Ayaş Belediyesi Borcu Sorgulama Ve Bilgi Edinme Talebi

Ayaş Belediyesine ait Su Faturalarınızı ödeme noktalarına veya banka şubelerine giderek ödemeye, kuyruk beklemeye bir son vermeye ne dersiniz. İnternetin hayatımızda yer almaya başlamasıyla birlikte her işimizi internet aracılığı ile oturduğumuz yerden anında yapar hale geldik. Bu durum yapacağımız işlerde takip kolaylığı, şeffaflık, kolay erişebilirlik, anında erişebilirlik gibi artıları da bünyesinde barındırmakta. Ankara Ayaş Belediyesine ait ödenmemiş su faturalarınız ile ödenmemiş eskiye dönük su faturası borçlarınızı öğrenmek ve online olarak su borcunuzu ödemek artık çok kolay. Konu ile ilgili sorun ve sorularınızı sayfamızın alt bölümünde bulunan yorum bölümünden direkt olarak iletebilirsiniz.
Ayaş Belediyesine ait su fatura bilgilerinizi sayfamız aracılığı ile sorgulayarak borcunuzu anında öğrenebilir, hesap ayrıntılarını inceleyebilir ve online işlemler bölümünden ödemenizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Bilgi Edinme Kanunu Çerçevesinde online olarak bilgi almak istediğiniz konu hakkında talepte bulunabilirsiniz.

Ayaş Belediyesi su faturası borcunuzu veya diğer belediye borçlarınızı sorgulamak ve ayrıntısını öğrenmek ve bilgi edinme başvurusu yapmak için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Not: Talepte Bulunabilmek için sizden istenilen kişisel bilgilerinizi (sicil numaranız gibi) resmi web siteye girmeniz gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.