Ardeşen Belediyesi Su Borcu Sorgulama ve Ödeme İşlemleri


Ardeşen Belediyesine ait su faturası borç bilgilerinizi ve Ardeşen Belediyesi ile ilgili diğer borç bilgilerinizi yazımızda kurumun resmi internet sitesine verilen link aracılığı ile sorgulayarak borçlarınızı anında öğrenebilir, hesap ayrıntılarını inceleyebilir ve online işlemler bölümünden su borcu ödemenizi ve diğer ödemelerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz. (Bazı Belediyelerde online ödeme sistemleri henüz aktif edilmemiş olabilir)

Ardeşen Belediyesine ait Ardeşen su faturası borcunuzu veya diğer belediye borçlarınızı sorgulamak, ayrıntısını öğrenmek ve online ödeme yapmak için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Seeking answer

Not: Ardeşen Belediyesine ait online sorgulama veya ödeme yapabilmeniz için başkası tarafından bilinmemesi gereken size özel bilgileri sisteme girmeniz gerekebilir. Bilgi girişi esnasında sitenin Ardeşen Belediyesinin resmi web sitesi olduğundan emin olmanız güvenliğiniz açısından oldukça önemlidir.

One thought to “Ardeşen Belediyesi Su Borcu Sorgulama ve Ödeme İşlemleri”

  1. Ben İstanbul’da olduğum için belediye ye ait su veya ctv vergisinin faturayı sorgulamak yada online olarak ödemek istiyorum .fakat giriş yapamıyorum.yardimci olursanız sevinirim.iyi çalışmalar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.