Nevşehir Avanos İcra Müdürlüğü İcra Borcu Sorgulama ve İletişim

Adalet Bakanlığı tarafından vatandaşların hizmetine sunulan UYAP vatandaş portal sistemi sayesinde adliyeler ayağınıza geliyor. Avanos İcra Müdürlüğü icra dosyasını veya Adliyede işlem gören tüm dava dosyalarınızı internet üzerinden sorgulayabilir dosya ayrıntı bilgilerini anında öğrenebilirsiniz. Sorgulama oldukça basit;

İcra dosya numaranızı veya dava dosya numaranızı biliyorsanız TC kimlik numaranız ile sisteme giriş yaparak Nevşehir Avanos İcra Müdürlüğü icra dosyası borcu sorgulama işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bu  yazımızda Nevşehir Avanos İcra Müdürlüğüne ait vergi numarası, hesap numarası, banka şube kodu ve telefon numarası gibi önemli bilgileri alt bölümde bulabilirsiniz.

Nevşehir Avanos İcra Müdürlüğü İcra Dosyası ve Adliyelerde işlem gören diğer dosyalarınızı UYAP Vatandaş Portal sistemini kullanarak sorgulamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız. (elektronik imzanız yok ise açılan sayfada “imzasız” seçeneğini kullanarak sisteme giriş sağlayıp  işleminize devam edebilirsiniz.)

Nevşehir Avanos İcra Müdürlüğü;Seeking answer
Telefon: 384 511 2095
Faks: 384 5113366
Vergi Numarası: 1040003022
Hesap (İban) Numarası: Tr980004600379888000043834
Banka Şube Kodu: 4600379050
Banka İsmi: Akbank T.A.Ş
Not: Yukarıda belirtilen hesap numaraları ve banka bilgileri zaman içinde değişebileceğinden, para yatırmadan önce mutlaka hesabın doğruluğu kontrol edilmelidir. Bu konuda sorumluluk tamamen hesaba para havalesi yapan kişiye aittir.

One thought to “Nevşehir Avanos İcra Müdürlüğü İcra Borcu Sorgulama ve İletişim”

  1. Mehabalar,ben 2 sene önce boşandım bir tane kızım var ancak velayeti mahkeme annasine verdi benimde belli günlerde ve tatillerde kızımı görme hakkım olmasına rağmen 1 hafta gönderirse 2 hafta kızımı göndermiyor.Ben bıktım bu işten…Kaldı ki eşim beni boşanmadn önce dolandırmıştı ve aldatmıştı.Aldattığı adamla da benden boşanır boşanmaz evlendiler ve evlendiği adamın geçmişi de hiç iç açıcı değil.Ben kızımın onların yanında büyümesini de istemiyorum nasıl bir yol izlemeliyim?Her hafta kızımı görmek için icraya mı başvurmalıyım?teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.