Merkez Bursa 5. İcra Müdürlüğü İcra Borcu Sorgulama ve İletişim

Adalet Bakanlığı tarafından hayata geçirilen online UYAP vatandaş portal sistemi sayesinde Bursa 5. İcra Müdürlüğü icra dosyası ile ilgili ve hatta Adliyelerde işlem görmüş olan tüm dava dosyalarınızla ilgili ayrıntılı bilgileri anında öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken;

İcra dosya numaranızı veya dava dosya numaranızı biliyorsanız TC kimlik numaranız ile sisteme giriş yaparak Merkez Bursa 5. İcra Müdürlüğü İcra Dosyası Borcu Sorgulama işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca sayfamızda Merkez Bursa 5. İcra Müdürlüğüne ait vergi numarası, hesap numarası, banka şube kodu ve telefon numaraları gibi hayati önem taşıyan bilgileri alt bölümünde bulabilirsiniz.

Merkez Bursa 5. İcra Müdürlüğü İcra Dosyası ve Adliyelerde işlem gören diğer dosyalarınızı UYAP Vatandaş Portal sistemini kullanarak sorgulamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız. (elektronik imzanız yok ise açılan sayfada “imzasız” seçeneğini kullanarak sisteme giriş sağlayıp  işleminize devam edebilirsiniz.)

Merkez Bursa 5. İcra Müdürlüğü;Seeking answer
Telefon: 224 272 5004
Faks: 224 271 6065
Vergi Numarası: 1910023371
Hesap (İban) Numarası: Tr840001500158007290499903
Banka Şube Kodu: 1500009016
Banka İsmi: Vakıf Bank
Not: Yukarıda belirtilen hesap numaraları ve banka bilgileri zaman içinde değişebileceğinden, para yatırmadan önce mutlaka hesabın doğruluğu kontrol edilmelidir. Bu konuda sorumluluk tamamen hesaba para havalesi yapan kişiye aittir.

2 thoughts to “Merkez Bursa 5. İcra Müdürlüğü İcra Borcu Sorgulama ve İletişim”

  1. Kenan Kaya Resmi İkamet Adresi İzmir İstanbulda Oturuyor Sık Adres Dehişdiriyor Acele Ederseniz İyi Olur.

    1. Yapacağınız bildirimleri lütfen kuruma yapınız. Sitemiz kurumun resmi internet sitesi olmayıp sayfamızda yorum kısmına bırakacağınız kişisel bilgileriniz güvenlik açısından sıkıntı doğurabilir. Bu sebeple yorumunuzdaki özel bilgiler yayımlanmamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.