Turkcell Faturalı Hattınızın Borcunu Hemen Öğrenebilir Online Olarak Ödeme Yapabilirsiniz

Faturalarınızı ödeme noktalarına veya banka şubelerine giderek ödemeye bir son vererek içinde bulunduğumuz bilişim çağına ayak uydurmaya ne dersiniz. İnternetin hayatımızda yer almaya başlamasıyla birlikte her işimizi internet aracılığı ile oturduğumuz yerden anında yapar hale geldik. Bu durum yapacağımız işlerde takip kolaylığı, şeffaflık, kolay erişebilirlik, anında erişebilirlik gibi artıları da bünyesinde barındırmakta. Faturalarınızı öğrenmek, ödenmemiş borçlarınızı öğrenmek ve online olarak ödeme yapmak parmaklarınızın ucunda. Konu ile ilgili sorun ve sorularınızı sayfamızın alt bölümünde bulunan yorum bölümünden direk olarak iletebilirsiniz.

Turkcell hattı kullanmakta iseniz sayfamız aracılığı ile borcunuzu anında öğrenebilir, hesap ayrıntılarını inceleyebilir ve turkcell online işlemler bölümünden ödemenizini anında gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell borcunuzu sorgulamak, ayrıntısını öğrenmek ve fatura borcunuzu online olarak hemen ödemek için lütfen bağlantıyı TIKLAYINIZ.

Online işlemler için şifreniz yoksa lütfen cep telefonunuzun mesaj bölümüne sifre yazarak 2222’ye kısa mesaj olarak gönderiniz. Şifreniz tarafınıza ücretsiz olarak kısa mesaj şeklinde gönderilecektir.

8 thoughts to “Turkcell Faturalı Hattınızın Borcunu Hemen Öğrenebilir Online Olarak Ödeme Yapabilirsiniz”

  1. Faturalarım her ay düzenli olarak maıl adresime gelmiyor.
    Ben her ay maıl olarak gelmesini sizden rica ediyorum.
    İyi Çalışmalar.

  2. 2013 yılı her ayın fatura dökümünü talep ediyorum Müşteri hizmetlerinden gerekli cevabı alamıyorum. Muhasebe kayıtlarım için kullanılmak üzre

  3. 5373298862 nolu telefonumu aldığım günden bu yana türkceldeyim.şu an maddi durum sebebiyle aveyaya geçiş yaparken bana teşekkür edeceğiniz yerde 32 tl lik ceza ile beni uğurlama teşebbüsünde bulundunuz.bu bana ağır geldi.yinede teşekkür ederim.32 tl lik ceza haricinde hakkımı helal ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.