Tedaş Toroslar Hatay Elektrik Borcu Sorgulama Ödeme İşlemleri

Hatay Tedaş Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş. firmasına ait elektrik borcunuzu öğrenmek için fatura geldi mi gelmedi mi diye fatura bekleme alışkanlığınıza bir son vererek içinde bulunduğumuz bilişim çağına ayak uydurmak sizce de iyi olmaz mı? İnternet sayesinde Hatay elektrik borcu ödeme, elektrik borcu sorgulama, elektrik borcu yatırma, elektrik faturası sorgulama gibi işlemlerde takip kolaylığı, şeffaflık, kolay erişebilirlik, anında erişebilirlik ve hız gibi avantajlar ayağınıza kadar gelmekte. Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş firmasına ait Hatay elektrik borcu nuzu öğrenmek parmaklarınızın ucunda.

Hatay Toroslar elektrik faturalarınızı tedaş ödeme noktaları ile veya anlaşmalı bankaların internet şubelerini kullanarak anında online elektrik fatura borç ödemesi yapabilirsiniz.

Konu ile ilgili sorun ve sorularınızı sayfamızın alt bölümünde bulunan yorum bölümünden direk olarak iletebilirsiniz.

Hatay Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş elektrik fatura ve borçlarınızı online işlemler aracılığı ile sorgulamak için lütfen bağlantıyı TIKLAYINIZ.

Elektrik dağıtım firmasının İnternet sitesi üzerinden direkt olarak ödeme yapılamamakta olup ilgili firmanın anlaşmalı olduğu bankaların internet şubelerini kullanarak online elektrik borcu ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

2 thoughts to “Tedaş Toroslar Hatay Elektrik Borcu Sorgulama Ödeme İşlemleri”

  1. banka hesabımdan fatura ödemesi yapmak için işletme kodu istenildiğinde 31.1.5.0.0 olarak girdiğimde hatalı kod uyarısı çıkıyor. İşletme kodunu nasıl girmem gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim.:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.