Nevşehir Belediyesi Su Borcu Sorgulama ve Ödeme İşlemleri

Nevşehir Belediyesine ait ödenmemiş su faturalarınızı ödeme noktalarına veya banka şubelerine giderek ödemeye bir son verip direkt olarak internet üzerinden sorgulayabilir ve online ödeme yapabilirsiniz. Nevşehir Belediyesine ait su fatura bilgilerinizi ve Nevşehir Belediyesi emlak vergisi, çevre temizlik vergisi ve diğer borç bilgilerinizi sayfamız aracılığı ile sorgulayarak borcunuzu anında öğrenebilir, hesap ayrıntılarını inceleyebilir ve online işlemler bölümünden ödemenizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Nevşehir Belediyesi su faturası borcunuzu veya diğer belediye borçlarınızı sorgulamak, ayrıntısını öğrenmek ve online ödeme yapmak için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Not: Nevşehir Belediyesine ait online sorgulama veya ödeme yapabilmeniz için bazı durumlarda sizden istenilen kişisel bilgilerinizi sisteme girmeniz gerekebilir. Bilgi girişi yaptığınız sitenin kurumun resmi web sitesi olduğundan emin olmanız güvenliğiniz açısından oldukça önemlidir.

One thought to “Nevşehir Belediyesi Su Borcu Sorgulama ve Ödeme İşlemleri”

  1. Ev tapusu eşim hadiye müezzinoglu na ait.Su aboneliği de Pakize Tiftikçi ye aittir.Şimdi ben %60 özürlüyüm,SU aboneliğini nasıl alırım ve özürlü hakkından istifadem ne olur.Arz ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.