Online Borç Sorgulama ve Ödeme

İstanbul Tedaş – Bedaş Elektrik Borcu Sorgulama İşlemleri

Sponsorlu Bağlantılar

Tedaş (Türkiye Elektronik Dağıtım Anonim Şirketi) ve Bedaş (Boğaziçi Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi) firmalarına ait İstanbul İli ve Civarındaki abonelerine sunduğu hizmetten yararlanarak fatura borcunuzu fatura geldi mi gelmedi mi diye merakla beklemeden anında öğrenmeye ne dersiniz. İnternetin hayatımızda hızlı bir şekilde yer almaya başlamasıyla birlikte her işimizi internet aracılığı ile oturduğumuz yerden anında yapabilecek duruma geldik. Bu durum yapacağımız işlerde takip kolaylığı, şeffaflık, kolay erişebilirlik, anında erişebilirlik ve hız gibi artıları da bünyesinde barındırmakta. İstanbul İli Tedaş ve Bedaş firmalarına ait elektrik borcunuzu öğrenmek parmaklarınızın ucunda. Tedaş ve Bedaş İstanbul İli ve faturalarınızı anlaşmalı bankaların internet şubelerini kullanarak anında fatura ödemesi yapabilirsiniz. Konu ile ilgili sorun ve sorularınızı sayfamızın alt bölümünde bulunan yorum bölümünden direk olarak iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul ili ve civarı TEDAŞ ve BEDAŞ firmalarına ait fatura ve borçlarınızı online işlemler aracılığı ile sorgulamak için lütfen bağlantıyı TIKLAYINIZ.

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul ili ve civarı TEDAŞ ve BEDAŞ firmalarına ait ödeme noktalarını öğrenmek için lütfen bağlantıyı TIKLAYINIZ.

Sponsorlu Bağlantılar

 

İnterneti sürekli kullanamıyorum diyorsanız sisteme SMS İle abone olabilirsiniz. Cep telefonunuzun mesaj bölümüne ABONE boşluk İŞLETMENO boşluk ABONENO yazarak 4186’ya göndererek sisteme katılabilirsiniz. İşletme ve abone numarası elektrik faturanız üzerinde yer almaktadır. Otomatik bilgilendirme olarak gönderilecek mesaj sayısı, her bir abonelik için aylık ortalama olarak 2 adettir. 4186 servis hattına gönderdiğiniz ve 4186 servis hattından size gelen her bir SMS, vergiler dahil 0,40 TL olarak ücretlendirilir. (yazının yayınlandığı tarihteki fiyattır) Sabit bir abonelik ücreti bulunmamaktadır.

 

Bu yazı için arama terimleri:

2 Responses to İstanbul Tedaş – Bedaş Elektrik Borcu Sorgulama İşlemleri

  • yaklaşık 1 ay önce elektrik aboneliğimi iptal ettirdim şimdi hiçbiryere ulaşamayıp haber alamıyorum istanbul dışındayım abonelik iptali içerde kalan depozitom borç bunlar hakkında nerden bilgi alacam

    • Abonesi bulunduğunuz elektrik kurumunun müşteri hizmetlerini arayarak konu hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir