ING Bank A.Ş Kredi Borcu Sorgulama ve Kredi Faizi Hesaplama

ING Bank A.Ş ile ilgili pek çok işlemi internet şubesi üzerinden yapabileceğinizi biliyor muydunuz? ING Bank A.Ş İnternet şubesi için gerekli olan parola ve kullanıcı kodlarınızı bankanın müşteri hizmetleri veya bulunduğunuz yerdeki en yakın şubeden temin edilebilir Güvenliğiniz için bankanın size önerdiği güvenlik önlemleri adımlarını mutlaka uygulayınız.

ING Bank A.Ş Bankasından çekeceğiniz veya çektiğiniz kredi borcunuzu ve kredi faizini bankanın internet sitesi üzerinden hesaplamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

ING Bank A.Ş online web şubem hesabına erişim için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

NOT: Sitemizde ING Bank A.Ş ait herhangi bir müşteri bilgisi içeriği bulunmamaktadır. ING Bank A.Ş Online İnternet Şubesine Yönlendirme linkleri bulunmaktadır. Sitemizce hiçbir şekilde kişisel bilgi talep edilmemektedir. Lütfen internet şubesi kullanımlarında tarafınızdan ne gibi bilgiler talep edildiğine dikkat ediniz. Hiçbir bankanın internet şubesi girişlerinde tarafınızdan kimlik numarası, anne baba adı, T.C. kimlik numarası gibi bilgiler talep edilmez. Şüpheli ekranlarla karşılaşmanız halinde lütfen hemen internet bağlantınızı kapatarak bankanızın müşteri hizmetleri birimini arayınız. turkiye-bankalar

 müşteri hizmetleri telefon numarası ve banka iletişim numarası  212-335 10 00’tür.

ING Bank A.Ş Genel Müdürlük faks numarası 212-286 61 00.

ING Bank A.Ş Genel Müdürlük İletişim Adresi Reşitpaşa Mahallesi Eski Büyükdere Cad. No 8 Sarıyer İstanbul olarak belirtilmiştir.

One thought to “ING Bank A.Ş Kredi Borcu Sorgulama ve Kredi Faizi Hesaplama”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.