İGDAŞ Fatura Borç Bilgisi Sorgulama ve Online Ödeme İşlemleri

İGDAŞ faturalarınızı ödeme noktalarına veya banka şubelerine giderek ödemeye, kuyruk beklemeye bir son vererek içinde bulunduğumuz bilişim çağına ayak uydurmaya ne dersiniz. İnternetin hayatımızda yer almaya başlamasıyla birlikte her işimizi internet aracılığı ile oturduğumuz yerden anında yapar hale geldik. Bu durum yapacağımız işlerde takip kolaylığı, şeffaflık, kolay erişebilirlik, anında erişebilirlik gibi artıları da bünyesinde barındırmakta. Ödenmemiş İGDAŞ Faturalarınız ile ödenmemiş borçlarınızı öğrenmek ve online olarak kredi kartı ile sıra beklemeden, kuyruk beklemeden ödeme yapmak mümkün. Konu ile ilgili sorun ve sorularınızı sayfamızın alt bölümünde bulunan yorum bölümünden direkt olarak iletebilirsiniz.

İGDAŞ’a ait fatura bilgilerinizi sayfamız aracılığı ile sorgulayarak borcunuzu anında öğrenebilir, hesap ayrıntılarını inceleyebilir ve online işlemler bölümünden üyeliğinizi gerçekleştirerek ödemenizini anında gerçekleştirebilirsiniz.

İGDAŞ fatura borcunuzu sorgulamak ve ayrıntısını öğrenmek için lütfen bağlantıyı TIKLAYINIZ.

Online fatura ödeme işlemleri için siteye üyelik gerekmekte olup bir dakika içerisinde üyeliğinizi gerçekleştirerek kredi kartınızı kullanarak igdas.com.tr resmi internet sitesi üzerinden ödemenizi online bir şekilde anında yapabilirsiniz.

8 thoughts to “İGDAŞ Fatura Borç Bilgisi Sorgulama ve Online Ödeme İşlemleri”

    1. linki takip ettiğinizde idaş’ın resmi internet sitesinde bulunan yeni üye bölümünden üyeliğinizi tamamlayarak igdas.com.tr üzerinden ödemelerinizi yapabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

  1. ne hemen üyesi! hiçte kolay olamıyo.uzaya çıkmak daha kolay lanet olsun.bitürlü geçmiş ay ft mı göremedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.