Garanti Bankası Kredi Borcu Sorgulama ve Kredi Faizi Hesaplama

İçinde bulunduğumuz devirde bankalar hayatımızın en önemli kurumları arasına girmiş durumda. Her türlü işimiz için bankaya gitmek kaçınılmaz. Bankalarda işlem yaptırmak için harcanacak zamanı da söylemeye gerek yok sanırım. Özellikle Garanti bankası danışma hizmeti, Garanti bankası banka kredi borcu hesaplaması, Garanti Bankası kredi faizi hesaplaması ve bankaya geri ödenecek miktarın hesaplanması gibi danışma hizmetleri için bile oldukça fazla zaman harcamak zorunda kalınabilmekte.


Tüm bunlar için harcanacak zamanlar sizin de hoşunuza gitmiyorsa yapmanız gereken tek şey garanti bankası internet şubesini kullanmak. Bankaların internet şubeleri de aynen fiziki şubeler gibi hizmet verebilmekte. Garanti bankası eft, Garanti bankası havale, Garanti bankası kredi faizi hesaplama, Garanti bankası kredi kartı borcu sorgulama, Garanti bankası kredi kartı borcu ödeme, Garanti bankası kredi kartı ekstresi görüntüleme ve kalan kredi borçlarınızı sorgulama gibi pek çok işlemi bankaların internet şubelerini kullanarak oturduğunuz yerden anında, zaman kaybına mahal vermeden yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken internet şubesi için gerekli olan parola ve kullanıcı kodlarınızı bankanın müşteri hizmetleri veya bulunduğunuz yerdeki en yakın şubeye başvurarak kolayca edinmek. Ancak internet üzerinden yapacağınız işlemlerde güvenliğiniz için bankanın size önerdiği güvenlik önlemleri adımlarını mutlaka uygulamalısınız.

Garanti Bankası çekeceğiniz kredi borcunuzu ve kredi faizini hesaplamak garanti bankası internet şubesi için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Garanti Bankası İnternet şubesi hesabına erişim için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

NOT: Sitemizde Garanti Bankasına ait herhangi bir müşteri bilgisi içeriği bulunmayıp sadece Bankanın Online İnternet Şubesine Yönlendirme linkleri bulunmaktadır. Sitemiz tarafından hiçbir şekilde kişisel bilgi talep edilmemektedir. Lütfen internet şubesi kullanımlarında tarafınızdan ne gibi bilgiler talep edildiğine dikkat ediniz. Hiçbir bankanın internet şubesi girişlerinde tarafınızdan kimlik numarası, anne baba adı, tc kimlik numarası, telefon marka ve modeli gibi bilgiler talep edilmez. Bu gibi şüpheli ekranlarla karşılaşmanız halinde lütfen hemen internet bağlantınızı kapatarak bankanızın müşteri hizmetleri birimini arayınız.

Garanti Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası 444 0 333’tür. Tüm sorun ve sorunlarınız için lütfen bankanın müşteri hizmetlerine ulaşınız.

23 thoughts to “Garanti Bankası Kredi Borcu Sorgulama ve Kredi Faizi Hesaplama”

  1. durumum cok kötü 20 000 bin ihtiyacım var hepsini 500 yatırıyım bana bi yârdim edin hepinizden allah razı olsun

    1. Garanti bankasının resmi internet sitesine (sayfamızda link verilmiştir) girerek online bankacılık işlemlerini kullanarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Teşekkür ederiz.

  2. benim borcumu ödediğim halde halen sizin aracılığınızla borcum görükmektedir lütven bi açıklık getirirmisiniz mesajınızı bekliyorum ayrıca borcumu ödediğime dair icradan ve avukattan borcu yoktur kağıtlarınıda almış bulunmaktayım ama bugün bankanın birine gittiğimde kıredi için bana 391 yetele borcun var dediler gereğini arz ediyorum

    1. Lütfen banka şubelerine başvurunuz yahut ilgili bankanın müşteri hizmetlerinden bilgi alınız. Sitemiz Garanti bankasının borç sorgulama sistemine ilişkin bilgilendirme amaçlıdır.Teşekkür ederiz.

  3. credi borcumu ve cart borclarımı bitirdim artık banka sicilimin düzelmesi icin ne yapmam lazım müsterınızım ve bir tane cart bıle vermıyorsunuz neden

  4. Kıbrıs’ta 2011 de borcumu ödeyemedim burda bankadan bilgi alamıyorum 2011 yılından beri duruyor borç.nasıl ödeyebilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.