Online Borç Sorgulama ve Ödeme

Burbak Park Borcu Bilgisi Sorgulama ve Ödeme İşlemleri

Aracınıza ait park borcu bulunup bulunmadığının sizin için sürpriz olmasını beklemeyin. Bu duruma bir son vererek içinde bulunduğumuz bilişim çağına ayak uydurmaya ne dersiniz. İnternetin hayatımızda yer almaya başlamasıyla birlikte her işimizi internet aracılığı ile oturduğumuz yerden anında yapar hale geldik. Bu durum yapacağımız işlerde takip kolaylığı, şeffaflık, kolay erişebilirlik, anında erişebilirlik gibi artıları da bünyesinde barındırmakta. Burbak Bursa Belediyesi ödenmemiş araç plakanıza ait park borçlarınızı sayfamızdan anında sorgulayabilirsiniz. Konu ile ilgili sorun ve sorularınızı sayfamızın alt bölümünde bulunan yorum bölümünden direkt olarak iletebilirsiniz.

BURBAK Bursa otopark borcunuzu sorgulamak ve ayrıntısını öğrenmek için lütfen bağlantıyı TIKLAYINIZ.

Aracınıza ait park borçlarınızı otoparklardaki görevlilere tahsilat fişi karşılığında ödeyebilirsiniz. Ayrıca linkte belirtilen hesap numarasına isim, soyisim, plaka ve telefon bilgileriniz ile yatırabilirsiniz. Ayrıca çalıştığınız bankanın internet bankacılığı hizmetinden faydalanıyorsanız direk olarak internet şubesinden borçlarınızı ödeyebilirsiniz.
(alıntı:http://borcsorgula.burbak.com.tr/)

Bu yazı için arama terimleri:

2 Responses to Burbak Park Borcu Bilgisi Sorgulama ve Ödeme İşlemleri

  • Aslan on 14 Temmuz 2016 at 21:41
    Your comment is awaiting moderation.
    slm aleykum hayirli aksamlar
    size bir sorum olacak ben 26-01-2016 tarihinde bir araba aldim araba 2015 model yani trafige cikmis 10-04-2015 bu tarihde bugun inegolde bir park yaptim senin park borcun var dediler 638 TL park yapildigi tarih 2014 de araba trafige cikmadanmi park yapilmis eyer oyle bir borc olsa zaten satis yapilamazdi cunku ben oto galerisinden aldim bunda bir yanlislik vardir beni bilgilendirirseniz memnun olurum benim elimde fis var hangi tarihde park parasi odenmemis saygilarimla bilginize arz edrim en kisa zamanda cevap verirseniz cok iyi olur yoksa avukata verecem
    araba plakasi 16-LAK-01

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.