Antalya Otopark Borcu Sorgulama ve Ödeme İşlemleri

Aracınıza ait park borcu bulunup bulunmadığı sizin için sürpriz olmasın. Sürprizlere son vererek içinde bulunduğumuz bilişim çağına ayak uydurmaya ne dersiniz. İnternet kullanımının hayatımızda yer almaya başlamasıyla birlikte, yapacağımız işlerde takip kolaylığı, şeffaflık, kolay erişebilirlik, anında erişebilirlik gibi avantajlar elde ettik. Antalya ili araç plakanıza ait ödenmemiş otopark borçlarınızı sayfamızdan anında sorgulayabilirsiniz.

Bazı il ve ilçelerde ödenmeyen otopark borçları icraya verilerek haciz yoluyla Yasal olarak tahsil edilebilmektedir. Bu gibi durumlarda küçük bir otopark borcu yerine avukatlık ücreti, icra haciz gideri vs. gibi kalemler nedeniyle kat be kat fazla para ödemek zorunda kalabilirsiniz.Konu ile ilgili sorun ve sorularınızı sayfamızın alt bölümünde bulunan yorum bölümünden direkt olarak iletebilirsiniz.

otopark-borcu-sorgulama

Antalya ili otopark borcunuzu sorgulamak ve ayrıntısını öğrenmek için lütfen bağlantıyı TIKLAYINIZ.

 

5 thoughts to “Antalya Otopark Borcu Sorgulama ve Ödeme İşlemleri”

  1. aracin camina park fisi konmus eve geldigimde fark ettim park cikisi nasil olacak park borcu nereye odenecek

  2. 16.09.15 tarih 14.05 te park fişi 06 fk 4499 plakalı aracımın camına konulmuş çıkış yapın denilmiş ancak muhattap bulunamamıştır fiş de yer alan buna 14.13 saatinde 2 kere aranmış ama tarafıma dönülmemiştir. 15 dakika bile park etmedim tarafıma herhangi bir borç çıkarılırsa dava açacağımı bildiririm

  3. sabah araç borcumu ödemek için maliyeye gıttım. 26.11.2015 saat 08.35 07 AFT 47 PLAKALI aracımı park ettim camıma otopark fişi konulmuştur.çok yagmur yagıyordu 10 dakıka kalmadım maliyeden çıktım .fişi farkettım aramalarıma ragmen otopark ücretini ödemek için kimseyi bulamadım yagmur yagıyormuş gıttı dedıler.anlamadıgım park fişi yazılıyor ama ödemek için kimse yok bu nasıl bır iş anlamadım.ondan sonra park cezası yuzunde işlem yapamıcaz.0536 618 70 16 nolu tel arayabılırler.eger herhengi bir borç cıkarsa dava açacagımı bıldırırrım….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.