Agdaş Sakarya Doğalgaz Borcu Sorgulama ve Ödeme İşlemleri

Agdaş firmasına ait Sakarya doğalgaz faturalarınızın adresinize ulaşmadığından, geç ulaştığından şikayet edenlerdenseniz bu duruma bir son vermek istemez misiniz? Ödenmeyen faturalar nedeniyle doğalgazınız kesilmesin. Ödenmeyen fatura nedeniyle kışın ortasında kesilen doğalgaz sizi üşütmesin. İnternet üzerinden yapılan işlerde takip kolaylığı, şeffaflık, kolay erişebilirlik, anında erişebilirlik gibi artıları kaçırmayın. Gelin siz de internetin nimetlerinden faydalanın, zamanınız size kalsın.Agdaş firmasına ait Sakarya doğalgaz faturalarınız ile ödenmemiş borçlarınızı anında öğrenmek mümkün. Konu ile ilgili sorun ve sorularınızı sayfamızın alt bölümünde bulunan yorum bölümünden direkt olarak iletebilirsiniz.

Agdaş Sakarya doğalgaz fatura borcunuzu sorgulamak ve ayrıntısını öğrenmek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Agdaş Sakarya doğalgaz fatura ödeme noktaları ve anlaşmalı bankalar için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Site üzerinden sadece Online doğalgaz fatura borcu sorgulama işlemleri gerçekleştirilmekte olup şu aşamada online doğalgaz faturası ödeme işlemleri anlaşmalı bankaların internet şubeleri aracılığı ile yapılmaktadır. İlgili bankanın internet bankacılığı aracılığıyla doğalgaz faturalarınızı anında ödeyebilir, otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

One thought to “Agdaş Sakarya Doğalgaz Borcu Sorgulama ve Ödeme İşlemleri”

  1. faturamı aracı ödeme noktalarından birine 20,07,2014 yatırdım ama para agdaşın hes.na geçmemiş son ödeme tarihi 31,07,2014 cep telefonuma msj.geldi borcumvar diye bu fat.internet üzerinden ödiyememmi yoksa kesim yapılacak bu gün son günüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.