Merkez İzmir 20.İcra Müdürlüğü İcra Borcu Sorgulama ve İletişim

Adalet Bakanlığı tarafından vatandaşların hizmetine sunulan UYAP vatandaş portal sistemi sayesinde adliyeler ayağınıza geliyor. İzmir 20.İcra Müdürlüğü icra dosyasını veya Adliyede işlem gören tüm dava dosyalarınızı internet üzerinden sorgulayabilir bilgi alabilirsiniz. Sorgulama işlemi kısaca şu şekilde yapılabilir;

TC kimlik numaranız ile sisteme giriş yaparak Merkez İzmir 20.İcra Müdürlüğü icra dosyası borcu sorgulama işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Tabiki dosya numaranızı biliyor olmanız gerekiyor. Ayrıca bu  yazımız içeriğinde Merkez İzmir 20.İcra Müdürlüğüne ait vergi numarası, hesap numarası, banka şube kodu ve telefon numarası bilgilerine erişebilirsiniz.

Merkez İzmir 20.İcra Müdürlüğü İcra Dosyası ve diğer dosyalarınızı UYAP Vatandaş Portal sistemini kullanarak sorgulamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız. (e imzanız yoksa açılan pencerede “imzasız” butonunu kullanarak sisteme giriş yaptıktan sonra işleminize devam edebilirsiniz.)

Merkez İzmir 20.İcra Müdürlüğü;Seeking answer
Telefon: 232 4112000
Faks: 232 435 6208
Vergi Numarası: 4840685450
Hesap (İban) Numarası: Tr730001500158007290493602
Banka Şube Kodu: 1500411035
Banka İsmi: Vakıf Bank
Not: Yukarıda belirtilen hesap numaraları ve banka bilgileri zaman içinde çeşitli sebeplerle değişebilmektedir. Belirtilen hesap numaralarına para yatırılmadan önce mutlaka telefon ederek hesabın doğruluğu kontrol edilmelidir. Bu konuda sorumluluk tamamen hesaba para havalesi yapana aittir.

3 thoughts to “Merkez İzmir 20.İcra Müdürlüğü İcra Borcu Sorgulama ve İletişim”

 1. 20. İCRA MÜDÜRLÜĞÜNÜN 05 ARALIK 2014 2014/12159 SAYILI İCRA YAZISI İLE AYNI GÜN EVİME İCRAYA GELİNEREK EŞİM VE BEN ÇALIŞTIĞIMIZ İÇİN EVDE OLMADIĞIMIZDAN BİR YAZI BIRAKILMIŞTIR….

  AYNI GÜN KAYITLARDA DA BULABİLİRSİNİZ AVUKATIN BÜROSUNDAN ARADILAR VE AYSONUNA KADAR 500.TL YATIRMAMI İSTEDİLER KABUL ETTİM.. FAKAT AYNI GÜN İCRA GELİP O YAZIYI BIRAKINCA TEKRAR ARADIM… BEN SİZE AYSONUNA KADAR 500 TL YATIRACAĞIMI VE BORCUMU TAKSİDE BAĞLADIKLARINI HATIRLATTIM… YİNE DE DİNLEMEDİLER… SÜREKLİ BORÇ ÖDENENE KADAR HACZE GELİNECEĞİNİ SÖYLEDİLER….

  BEN BORCUMU İNKAR ETMİYORUM.. AMA MAKUL BİR ŞEKİLDE ÖDEME PLANLAYABİLİRLER… ZATEN EVİMDE HACZEDİLECEK BİRŞEY YOKTUR.
  BİR DE BIRAKILAN KAĞITTA ÇİLİNGİRLE AÇILACAĞINI YAZMIŞLAR…
  BEN KAÇAN BİRİ DEĞİLİM AVUKATTA TELEFONUM DA VAR .. KAPIM NİYE ZORLA AÇILSIN Kİ…ANLAYAMADIM.

  HACZE GELİNDİĞİNDE BİR TELEFON EDİLECEK OLURSA 5 DK DA KAPI AÇILIR ZORLAMAYA VEYA BAŞKA ÇARELERE GEREK YOKTUR.

  1. Talebinizi lütfen ilgili kurumla bizzat görüşünüz veya konu hakkında avukat yardımı alınız. Sitemiz kurumun resmi internet sitesi değildir.

 2. İZMİR 20.İCRA MÜDÜRLÜĞÜ

  TARAFIMCA SİZDE BULUNAN SENEDİMİ ÖDEMEK İSTİYORUM AMA MUHATAP BULAMIYORUM ULAŞILMASINI TARAFIMA
  ÖNEMLE ARZ EDERİM.05415252127 NOLU TELEFONDA DÖNÜŞ SAGLAYA BİLİRSİNİZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.