Online Borç Sorgulama ve Ödeme

Merkez Ankara 17.İcra Müdürlüğü İcra Borcu Sorgulama ve İletişim

Adalet Bakanlığı tarafından vatandaşların hizmetine sunulan UYAP vatandaş portal sistemi sayesinde adliyeler ayağınıza geliyor. Ankara 17.İcra Müdürlüğü icra dosyasını veya Adliyede işlem gören tüm dava dosyalarınızı internet üzerinden sorgulayabilir dosya ayrıntı bilgilerini anında öğrenebilirsiniz. Sorgulama oldukça basit;

İcra dosya numaranızı veya dava dosya numaranızı biliyorsanız TC kimlik numaranız ile sisteme giriş yaparak Merkez Ankara 17.İcra Müdürlüğü icra dosyası borcu sorgulama işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bu  yazımızda Merkez Ankara 17.İcra Müdürlüğüne ait vergi numarası, hesap numarası, banka şube kodu ve telefon numarası gibi önemli bilgileri alt bölümde bulabilirsiniz.

Merkez Ankara 17.İcra Müdürlüğü İcra Dosyası ve Adliyelerde işlem gören diğer dosyalarınızı UYAP Vatandaş Portal sistemini kullanarak sorgulamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız. (elektronik imzanız yok ise açılan sayfada “imzasız” seçeneğini kullanarak sisteme giriş sağlayıp  işleminize devam edebilirsiniz.)

Merkez Ankara 17.İcra Müdürlüğü;Seeking answer
Telefon: 312 509 3180
Faks: 0 312 309 4570

Bu yazı için arama terimleri:

7 Responses to Merkez Ankara 17.İcra Müdürlüğü İcra Borcu Sorgulama ve İletişim

  • 2011/7364 Nolu İcra Dosyasına gönderilen havale Geri dönüyor Banka İban numarası Ankara 17.İcra Müdürlüğü T.VAKIFLAR BANKASI TR040001500158007290493098 uyumlu değil Telefonla ulaşılamadı Banka İban Numarasını Bildirirmisiniz.

    • İban numaralarında zaman içerisinde değişiklikler olabilmektedir. Vakıfbank online bankacılık sistemi üzerinden kurumun en güncel vakıfbank iban numarasını öğrenebilirsiniz. Teşekkürler…

  • Ankarada hacizli bir araç buldum ve hacizli araç sahibi aracı satmak istiyor. ben aracı alsam sıkıntı olur mu. araç satışını verebilir mi ve sıkıntı olursa ne gibi sıkıntı yaşarım nasıl halledebilirim. cevap verirseniz sevinirim. şimdiden teşekkür ederim.

    • Öncelikle sitemizin kurumun resmi internet sitesi olmadığını belirtmek isteriz. Hacizli aracın noterde satışı gerçekleştirilemez. Haczin amacı zaten budur. Satıcının size parayı aldıktan sonra haczi kaldıracağım şu anda param yok o yüzden borcumu ödeyemedim demesi sizi aldatmasın. Para alındıktan sonra aracın satışının verilmemesi gibi pek çok olay ile karşılaşılmaktadır. Bu sebeple işinizi sağlam yapmak istiyorsanız öncelikle satıcıya aracın haczini kaldırtmasını söyleyin. Bunu kabul etmez ise hacizli araç satışından uzak durun. (Yorum tamamen adminimize ait olup kurum tarafından verilmiş bir cevap değildir.)

  • 17 icrada 11242 dosya nolu borcum var ve haciz emri çıkmış adıma by borcu en düşük nasıl ödeyebilirim

  • 17 icrada 11242 dosya nolu borcum var ve haciz emri çıkmış adıma by borcu en düşük nasıl ödeyebilirim

    • Aslıhan hanım, alacaklı vekili ile görüşerek borcunuzu yapılandırabilirsiniz, ödeme şartlarınızı konuşarak ödeme planı belirleyebilirsiniz. borcusorgulama.com ekibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.