Merkez Ankara 11.İcra Müdürlüğü İcra Borcu Sorgulama ve İletişim

Adalet Bakanlığı tarafından vatandaşların hizmetine sunulan UYAP vatandaş portal sistemi sayesinde adliyeler ayağınıza geliyor. Ankara 11.İcra Müdürlüğü icra dosyasını veya Adliyede işlem gören tüm dava dosyalarınızı internet üzerinden sorgulayabilir dosya ayrıntı bilgilerini anında öğrenebilirsiniz. Sorgulama oldukça basit;

İcra dosya numaranızı veya dava dosya numaranızı biliyorsanız TC kimlik numaranız ile sisteme giriş yaparak Merkez Ankara 11.İcra Müdürlüğü icra dosyası borcu sorgulama işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bu  yazımızda Merkez Ankara 11.İcra Müdürlüğüne ait vergi numarası, hesap numarası, banka şube kodu ve telefon numarası gibi önemli bilgileri alt bölümde bulabilirsiniz.

Merkez Ankara 11.İcra Müdürlüğü İcra Dosyası ve Adliyelerde işlem gören diğer dosyalarınızı UYAP Vatandaş Portal sistemini kullanarak sorgulamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız. (elektronik imzanız yok ise açılan sayfada “imzasız” seçeneğini kullanarak sisteme giriş sağlayıp  işleminize devam edebilirsiniz.)

Merkez Ankara 11.İcra Müdürlüğü;Seeking answer
Telefon: 312 509 3180
Faks: 0 312 309 4570

3 thoughts to “Merkez Ankara 11.İcra Müdürlüğü İcra Borcu Sorgulama ve İletişim”

  1. Ankara 11.icra müdürlüğünün 2007/6955 nolu icra ödendiği halde 10 yıldan beri motorsikletim üzerinde e devlet ve noter sisteminde icra görünmektedir.17/08/2017.1603 muh.ve 29/09/2017 1837 muh.tarihinde adıyaman icra müdürlüğü kanalıyla gerekli evrakları gönderdiğim halde mağduriyetim devam etmektedir. bu olmayan burcun sistemden kaldırılması için gereğini arz ederim.

    1. Ali bey öncelikle sitemizin kurum veya kuruluşların resmi internet sitesi olmadığını, bilgi amacıyla hizmet ettiğimizi belirtelim. Sorununuza gelecek olursak Ankara’da ikamet ediyorsanız belirtmiş olduğunuz mağduriyetinizi çözmenin en kolay yolu 11.İcra Müdürlüğüne bizzat giderek dilekçe vermenizdir. Şayet Ankara dışında bir yerde ikamet ediyor iseniz sorununuzu ve işlem sonucundan bilgi verilmesini belirten dilekçenizi Ankara 11.İcra Müdürlüğüne gönderilmek üzere bulunduğunuz yerdeki İcra Müdürlüğüne verebilirsiniz. Kolay gelsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.