Online Borç Sorgulama ve Ödeme

Kocaeli Gebze 1. İcra Müdürlüğü İcra Borcu Sorgulama ve İletişim

Adalet Bakanlığı tarafından hayata geçirilen online UYAP vatandaş portal sistemi sayesinde Gebze 1. İcra Müdürlüğü icra dosyası ile ilgili ve hatta Adliyelerde işlem görmüş olan tüm dava dosyalarınızla ilgili ayrıntılı bilgileri anında öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken;

İcra dosya numaranızı veya dava dosya numaranızı biliyorsanız TC kimlik numaranız ile sisteme giriş yaparak Kocaeli Gebze 1. İcra Müdürlüğü İcra Dosyası Borcu Sorgulama işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca sayfamızda Kocaeli Gebze 1. İcra Müdürlüğüne ait vergi numarası, hesap numarası, banka şube kodu ve telefon numaraları gibi hayati önem taşıyan bilgileri alt bölümünde bulabilirsiniz.

Kocaeli Gebze 1. İcra Müdürlüğü İcra Dosyası ve Adliyelerde işlem gören diğer dosyalarınızı UYAP Vatandaş Portal sistemini kullanarak sorgulamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız. (elektronik imzanız yok ise açılan sayfada “imzasız” seçeneğini kullanarak sisteme giriş sağlayıp  işleminize devam edebilirsiniz.)

Kocaeli Gebze 1. İcra Müdürlüğü;Seeking answer
Telefon: 262 6411003
Faks: 262 646 7124
Vergi Numarası: 3890079714
Hesap (İban) Numarası: Tr580001500158007290501923
Banka Şube Kodu: 1500125041
Banka İsmi: Vakıf Bank
Not: Yukarıda belirtilen hesap numaraları ve banka bilgileri zaman içinde değişebileceğinden, para yatırmadan önce mutlaka hesabın doğruluğu kontrol edilmelidir. Bu konuda sorumluluk tamamen hesaba para havalesi yapan kişiye aittir.

3 Responses to Kocaeli Gebze 1. İcra Müdürlüğü İcra Borcu Sorgulama ve İletişim

 • ben gülyeter ateş dizlerimden ameliyat oldum durumun iyi değil
  benimde o parayı verecek durumum yok maaşım yok “Bir lokma ekmeğe muhtacım” dizlerimden sakat kaldım 2 mazağa borcum var assan mağazası
  ses mağazasına eşim kefildi bütün morcları bana bıraktı ne yapacağımı bilmiyorum maaşım olsa bütün borclarımı kapatırım
  eşim salim ateş ) iş adresi çeliker makina iş telefonu 0216.395.99.01
  cep numarası 0536.851.01.18

 • Ne kadar taksit ödendiğini öğrenmek istiyorum

  • Elektronik imzanız var ise e devlet üzerinden dosya ayrıntı bilgilerinizi görebilirsiniz aksi taktirde bizzat yada avukatınız aracılığı ile ilgili İcra Dairesinden bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.