İstanbul Bakırköy 9.İcra Müdürlüğü İcra Borcu Sorgulama ve İletişim

Adalet Bakanlığı tarafından vatandaşların hizmetine sunulan UYAP vatandaş portal sistemi sayesinde adliyeler ayağınıza geliyor. Bakırköy 9.İcra Müdürlüğü icra dosyasını veya Adliyede işlem gören tüm dava dosyalarınızı internet üzerinden sorgulayabilir dosya ayrıntı bilgilerini anında öğrenebilirsiniz. Sorgulama oldukça basit;

İcra dosya numaranızı veya dava dosya numaranızı biliyorsanız TC kimlik numaranız ile sisteme giriş yaparak İstanbul Bakırköy 9.İcra Müdürlüğü icra dosyası borcu sorgulama işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bu  yazımızda İstanbul Bakırköy 9.İcra Müdürlüğüne ait vergi numarası, hesap numarası, banka şube kodu ve telefon numarası gibi önemli bilgileri alt bölümde bulabilirsiniz.

İstanbul Bakırköy 9.İcra Müdürlüğü İcra Dosyası ve Adliyelerde işlem gören diğer dosyalarınızı UYAP Vatandaş Portal sistemini kullanarak sorgulamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız. (elektronik imzanız yok ise açılan sayfada “imzasız” seçeneğini kullanarak sisteme giriş sağlayıp  işleminize devam edebilirsiniz.)

İstanbul Bakırköy 9.İcra Müdürlüğü;Seeking answer
Telefon: 212 4145400
Faks: 212 5430159
Vergi Numarası: 1300058866
Hesap (İban) Numarası: Tr390001500158007290499258
Banka Şube Kodu: 1500145034
Banka İsmi: Vakıf Bank
Not: Yukarıda belirtilen hesap numaraları ve banka bilgileri zaman içinde değişebileceğinden, para yatırmadan önce mutlaka hesabın doğruluğu kontrol edilmelidir. Bu konuda sorumluluk tamamen hesaba para havalesi yapan kişiye aittir.

3 thoughts to “İstanbul Bakırköy 9.İcra Müdürlüğü İcra Borcu Sorgulama ve İletişim”

  1. BEN KİBAR KARA SAHDE EVRAKLA GARANTİ BANKASI KIREDİ VERMİŞLER ADEM ADINA TAPUYA 40BİNTL VE 10BİNTL KIREDİ KART VERMİŞLER ALMİŞLAR GARANTİ BANKASI SAHDE EVRAKLARI RESMİ OLARAK DÜZENLEMİŞLER BENİM BÖRCUM YOK AMA NEDENSE BURSA YILDIRIM DAKİ HİSDELİ EVİMİ 50BİNTL YE SATTILAR HAKSIZ YERE GARANTİ BANKASI ADEM ADINA TAPUYA 40BİNTL VE 10BİNTL KIREDİ KART VERMİŞLER BU PARAYI BU TAPU DAN NEDEN ALMADINIZ OLMASI GEREKEN BU DEYİLMİ SAHDE EVRAKLA VERMİŞLER ALMİŞLAR SATMIŞLAR ŞİMDİ BU ADALETMİ BU HAKSIZLIK DEYİLMİ BU YANNIŞ DEYİLMİ BEN MAĞDURÜM ADALETİ MAĞDURÜN YANINDA DEYİLMİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.