Zonguldak İli Zonguldak Karaelmas Yurdu (Kız Erkek) KYK Aylık Yurt Borcu Sorgulama

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı yurtlar, devlet eliyle yönetilirler. Özellikle Devlet Üniversitelerinin bulunduğu hemen her bölgede faaliyet gösteren kız ve erkek öğrencilere yönelik hizmet veren yurtlar, farklı barınma standartlarına sahiptirler. Zonguldak bölgesinde de Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı bulunan öğrenci yurdu bulunmaktadır. Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu’na bağlı bulunan tüm yurtların aylık barınma ücretleri ise standart değildir. Zonguldak ilinde faaliyet gösteren Zonguldak Karaelmas Yurdu (Kız Erkek) 2013 yılı aylık yurt bedeli ve depozito bedeli listesini yazımız içeriğinde bulabilirsiniz.

Zonguldak ili 2013 yılı Zonguldak Karaelmas Yurdu (Kız Erkek)’na ait aylık barınma bedeli 150 TL’dir.kredi-yurtlar-kurumu

Zonguldak ili 2013 yılı Zonguldak Karaelmas Yurdu (Kız Erkek)’na ait yıllık depozito bedeli 200 TL’dir.

Kredi Yurtlar Kurumundan ilgili yurdun güncel fiyat listesi hakkında bilgi almak ve konu hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz. Konu hakkında verilen linkteki güncel bilgileri takip etmeniz faydanıza olacaktır.

Zonguldak Tabipler Odası Üyelik Aidatı Borcu ve İletişim Bilgileri Öğrenme

Zonguldak bölgesinde faaliyet gösteren Zonguldak Tabipler odasına  üye olmak size pek çok avantaj sağlayabilir. Meslek odalarından bazıları üyelik aidat borçlarını internet üzerinden online ödeme imkanı sunmakta veya bu konuda kendi internet siteleri üzerinden bilgi vermekte.

Sitemizde verilen bağlantıyı takip ederek Zonguldak Tabipler odası resmi sitesi tarafından online ödeme işleminin desteklenmesi durumunda Zonguldak Tabipler odası üyelik aidatı ödemesi yapabilirsiniz. (bazı Tabip odaları online ödeme hizmeti sunmamaktadır) Zonguldak Tabipler odası sitesi üzerinden üyelik için gerekli bilgi ve belgelere de ulaşabilirsiniz. Ayrıca yazımız içeriğinde Zonguldak Tabip odasına ait telefon ve adres bilgileri gibi iletişim bilgilerini de bulabilirsiniz.

tabipler-birligi-uyelik

Zonguldak Tabip Odasına ait üyelik aidat borcunuzu veya üye kayıt ücretini sorgulamak, ayrıntı bilgi almak  için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Zonguldak Tabipler odası telefon: 372 2530096

Zonguldak Tabipler odası adres: 100 Yıl Gezi Yolu Sokak Tenis Kortu Karşısı Fener

Not: Zonguldak Tabipler Odasına ait online sorgulama veya ödeme yapmanız durumunda, bilgi girişi yaparken sitenin kurumun resmi web sitesi olduğundan emin olmanız, işlem güvenliği açısından son derece önemlidir.