Yozgat İli Akdağmadeni Yurdu (Kız Erkek) KYK Aylık Yurt Borcu Sorgulama

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı yurtlar, devlet eliyle yönetilirler. Özellikle Devlet Üniversitelerinin bulunduğu hemen her bölgede faaliyet gösteren kız ve erkek öğrencilere yönelik hizmet veren yurtlar, farklı barınma standartlarına sahiptirler. Yozgat bölgesinde de Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı bulunan öğrenci yurdu bulunmaktadır. Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu’na bağlı bulunan tüm yurtların aylık barınma ücretleri ise standart değildir. Yozgat ilinde faaliyet gösteren Akdağmadeni Yurdu (Kız Erkek) 2013 yılı aylık yurt bedeli ve depozito bedeli listesini yazımız içeriğinde bulabilirsiniz.

Yozgat ili 2013 yılı Akdağmadeni Yurdu (Kız Erkek)’na ait aylık barınma bedeli 141 TL’dir.kredi-yurtlar-kurumu

Yozgat ili 2013 yılı Akdağmadeni Yurdu (Kız Erkek)’na ait yıllık depozito bedeli 190 TL’dir.

Kredi Yurtlar Kurumundan ilgili yurdun güncel fiyat listesi hakkında bilgi almak ve konu hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz. Konu hakkında verilen linkteki güncel bilgileri takip etmeniz faydanıza olacaktır.

Yozgat İli Yozgat Yurdu B,C,D Bloklar (Kız Erkek) KYK Aylık Yurt Borcu Sorgulama

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı yurtlar, devlet eliyle yönetilirler. Özellikle Devlet Üniversitelerinin bulunduğu hemen her bölgede faaliyet gösteren kız ve erkek öğrencilere yönelik hizmet veren yurtlar, farklı barınma standartlarına sahiptirler. Yozgat bölgesinde de Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı bulunan öğrenci yurdu bulunmaktadır. Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu’na bağlı bulunan tüm yurtların aylık barınma ücretleri ise standart değildir. Yozgat ilinde faaliyet gösteren Yozgat Yurdu B,C,D Bloklar (Kız Erkek) 2013 yılı aylık yurt bedeli ve depozito bedeli listesini yazımız içeriğinde bulabilirsiniz.

Yozgat ili 2013 yılı Yozgat Yurdu B,C,D Bloklar (Kız Erkek)’na ait aylık barınma bedeli 144 TL’dir.kredi-yurtlar-kurumu

Yozgat ili 2013 yılı Yozgat Yurdu B,C,D Bloklar (Kız Erkek)’na ait yıllık depozito bedeli 190 TL’dir.

Kredi Yurtlar Kurumundan ilgili yurdun güncel fiyat listesi hakkında bilgi almak ve konu hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz. Konu hakkında verilen linkteki güncel bilgileri takip etmeniz faydanıza olacaktır.

Yozgat Tabipler Odası Üyelik Aidatı Borcu ve İletişim Bilgileri Öğrenme

Yozgat bölgesinde faaliyet gösteren Yozgat Tabipler odasına  üye olmak size pek çok avantaj sağlayabilir. Meslek odalarından bazıları üyelik aidat borçlarını internet üzerinden online ödeme imkanı sunmakta veya bu konuda kendi internet siteleri üzerinden bilgi vermekte.

Sitemizde verilen bağlantıyı takip ederek Yozgat Tabipler odası resmi sitesi tarafından online ödeme işleminin desteklenmesi durumunda Yozgat Tabipler odası üyelik aidatı ödemesi yapabilirsiniz. (bazı Tabip odaları online ödeme hizmeti sunmamaktadır) Yozgat Tabipler odası sitesi üzerinden üyelik için gerekli bilgi ve belgelere de ulaşabilirsiniz. Ayrıca yazımız içeriğinde Yozgat Tabip odasına ait telefon ve adres bilgileri gibi iletişim bilgilerini de bulabilirsiniz.

tabipler-birligi-uyelik

Yozgat Tabip Odasına ait üyelik aidat borcunuzu veya üye kayıt ücretini sorgulamak, ayrıntı bilgi almak  için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Yozgat Tabipler odası telefon: 354 2127300

Yozgat Tabipler odası adres: Medrese Mah. Çukukcu Çıkmazı Abide İşhanı Kat:2 No: 116

Not: Yozgat Tabipler Odasına ait online sorgulama veya ödeme yapmanız durumunda, bilgi girişi yaparken sitenin kurumun resmi web sitesi olduğundan emin olmanız, işlem güvenliği açısından son derece önemlidir.