Muğla İli Muğla Erkek Yurdu D Blok,Prof.Dr.E.R.FIĞLALI Bloğu (Erkek) KYK Aylık Yurt Borcu Sorgulama

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı yurtlar, devlet eliyle yönetilirler. Özellikle Devlet Üniversitelerinin bulunduğu hemen her bölgede faaliyet gösteren kız ve erkek öğrencilere yönelik hizmet veren yurtlar, farklı barınma standartlarına sahiptirler. Muğla bölgesinde de Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı bulunan öğrenci yurdu bulunmaktadır. Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu’na bağlı bulunan tüm yurtların aylık barınma ücretleri ise standart değildir. Muğla ilinde faaliyet gösteren Muğla Erkek Yurdu D Blok,Prof.Dr.E.R.FIĞLALI Bloğu (Erkek) 2013 yılı aylık yurt bedeli ve depozito bedeli listesini yazımız içeriğinde bulabilirsiniz.

Muğla ili 2013 yılı Muğla Erkek Yurdu D Blok,Prof.Dr.E.R.FIĞLALI Bloğu (Erkek)’na ait aylık barınma bedeli 141 TL’dir.kredi-yurtlar-kurumu

Muğla ili 2013 yılı Muğla Erkek Yurdu D Blok,Prof.Dr.E.R.FIĞLALI Bloğu (Erkek)’na ait yıllık depozito bedeli 190 TL’dir.

Kredi Yurtlar Kurumundan ilgili yurdun güncel fiyat listesi hakkında bilgi almak ve konu hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz. Konu hakkında verilen linkteki güncel bilgileri takip etmeniz faydanıza olacaktır.