Türk Telekom Kapanan Hattın Borcunu Ödeme

Türk Telekom tarafından sunulmakta olan telefon veya İnternet hizmetiniz, borcunu ödeyememenizden dolayı kapatılmış ise telaşlanmanıza gerek yok. Bunun için gerekli olan ödemeyi internet üzerinden kredi kartınızı kullanarak anında yapabilir, hizmetinizi tekrar almaya başlayabilirsiniz. Geciktirdiğiniz hizmet bedelinizi ödedikten sonra hizmet otomatik olarak tekrar aktif edilmez ise hattın hemen açılması için talepte bulunmanız gerekebilir.

Bedeli ödenmeyen hizmetin yeniden aktif edilmesi sonucunda, bir sonraki ay faturanıza hizmetin yeniden açılması için ücret yansıtılmaktadır. Bu ücret 2016 yılı için 24 TL dir. Bu bedel geçen zaman içerisinde farklılık gösterebilir.

Borcun ödenmemesinden dolayı kapatılan internet hattınızın veyahut telefon hattınızın yeniden açılması için borcunuzu hemen ödemek isterseniz lütfen linki tıklayınız.

Borcundan dolayı hattınız kapandıktan sonra borcunuzu ödediyseniz ancak henüz hattınız açılmadıysa hattınızın veya hizmetinizin hemen aktif edilmesi için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

Not: 10 haneden oluşan ve sözleşmenizde yer alan internet hizmet numaranızı kullanarak sisteme giriş yapabilirsiniz.