Milli Eğitim Bakanlığı Sınav İtiraz Ücreti Yatırma

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan tüm sınavlar için itiraz edilebilmekte. Sınavların itiraz süreleri sınavlara göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu süreleri sınava giren kişilerin takip ederek itirazlarını belirtilen süreler içinde yapmaları önem arzetmektedir.

Ayrıca sınavlara itiraz edebilmek için yeniden incelemeye karşılık olarak sınav itiraz ücretinin de yatırılması gerekmektedir. Milli Eğitim Bakanlığı sınav itiraz ücretini bizzat banka şubelerinden yapabileceğiniz gibi internet şubeleri ve cep şubelerini kullanarak da bankaya gitmeden halledebilirsiniz.

Türkiye Vakıflar Bankası internet şubesini veya cep şubesini kullanarak MEB sınav itiraz ücretini yatırmak için lütfen linki takip ediniz.

Vakıfbank internet şubesi ve cep şubesini kullanabilmek için hesabınızın kullanıma açık olması gerekir. Ayrıca hesabınızdan online olarak sınav itiraz ücretini yatırabilmeniz için yatırmanız gereken tutar kadar bakiyenin hesabınızda bulunması gerekmektedir.itiraz-ucreti-odeme

İnternetten ödeme işlemlerini güvenli bir şekilde yerine getirebilmeniz için ortak kullanıma açık olan bilgisayarları kullanmamanız yararınıza olacaktır.