Maltepe Üniversitesi Kayıt Borcu Ödeme (Yeni Kayıt – Kayıt Yenileme)

Online ödemeler pek çok kurum, kuruluş ve firma tarafından kullanılan, hem ödeme yapan için hem de ödemeyi tahsil eden taraf için oldukça faydalı bir sistemdir. Özellikle sürekli geliştirilen güvenli ödeme sistemleri sayesinde müşteri güvenliğini de ön planda tutulmaktadır.

İstanbul’da bulunan Maltepe Üniversitesi de kendi web sitesi üzerinden kayıt yenileme ve yeni kayıtlarda sunduğu kredi kartı ile online ödeme sistemi sayesinde online tahsilat yapabilmektedir. Bu sayede öğrenciler günümüzün en güncel teknolojilerini kullanarak zamandan tasarruf sağlayarak bulundukları yerden ödeme yapmanın rahatlığını yaşamaktadır.

Siz de Maltepe üniversitesi kayıt yenileme ve yeni kayıt bedeli ödemek istiyorsanız bunun için ihtiyacınız olan internet kullanımına açık bir kredi kartı. Ödeme sonrasında sistem tarafından verilen ödeme dekontunu mutlaka saklamanızı öneririz.

Maltepe Üniversitesi kayıt yenileme bedelini kredi kartınızı kullanarak üniversitenin kendi internet sitesi üzerinden ödemek için lütfen linki takip ediniz. Ödeme yapmak istediğiniz kişiye ilişkin T.C.kimlik numarasını girerek sorgulama yaparak ödeme adımını takip edebilirsiniz.

Maltepe Üniversitesine yeni kayıt için gerekli olan ödemeyi kredi kartınızla üniversitenin kendi internet sitesi üzerinden ödemek için lütfen linki takip ediniz. Ödeme yapmak istediğiniz öğrencinin T.C. kimlik numarasını ve öğrenci numarasını ilgili alanlara yazarak yapacağınız sorgulama sonrasında ödeme adımına geçebilirsiniz.

İstanbul Maltepe Üniversitesi ödeme işlemleri ile ilgili olarak aklınıza takılan hususlarda aşağıda belirtilen numaradan bilgi alabilirsiniz.

T.C. Maltepe Üniversitesi Adres: Marmara Eğitim Köyü 34857 Maltepe İSTANBUL
Tel: (0 216) 626 10 50 (pbx) 
Fax: (0 216) 626 10 70
e-posta: muhasebe@maltepe.edu.tr