Yapı ve Kredi Bankası A.Ş Kredi Borcu Sorgulama ve Kredi Faizi Hesaplama

Yapı ve Kredi Bankası A.Ş ile ilgili pek çok işlemi internet şubesi üzerinden yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Yapı ve Kredi Bankası A.Ş İnternet şubesi için gerekli olan parola ve kullanıcı kodlarınızı bankanın müşteri hizmetleri veya bulunduğunuz yerdeki en yakın şubeden temin edilebilir Güvenliğiniz için bankanın size önerdiği güvenlik önlemleri adımlarını mutlaka uygulayınız.

Yapı ve Kredi Bankası A.Ş Bankasından çekeceğiniz veya çektiğiniz kredi borcunuzu ve kredi faizini bankanın internet sitesi üzerinden hesaplamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Yapı ve Kredi Bankası A.Ş online web şubem hesabına erişim için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

NOT: Sitemizde Yapı ve Kredi Bankası A.Ş ait herhangi bir müşteri bilgisi içeriği bulunmamaktadır. Yapı ve Kredi Bankası A.Ş Online İnternet Şubesine Yönlendirme linkleri bulunmaktadır. Sitemizce hiçbir şekilde kişisel bilgi talep edilmemektedir. Lütfen internet şubesi kullanımlarında tarafınızdan ne gibi bilgiler talep edildiğine dikkat ediniz. Hiçbir bankanın internet şubesi girişlerinde tarafınızdan kimlik numarası, anne baba adı, T.C. kimlik numarası gibi bilgiler talep edilmez. Şüpheli ekranlarla karşılaşmanız halinde lütfen hemen internet bağlantınızı kapatarak bankanızın müşteri hizmetleri birimini arayınız. turkiye-bankalar

 müşteri hizmetleri telefon numarası ve banka iletişim numarası  212-339 70 00’tür.

Yapı ve Kredi Bankası A.Ş Genel Müdürlük faks numarası 212-339 60 00.

Yapı ve Kredi Bankası A.Ş Genel Müdürlük İletişim Adresi Yapı Kredi Plaza D Blok Levent İstanbul olarak belirtilmiştir.