Citibank A.Ş Kredi Borcu Sorgulama ve Kredi Faizi Hesaplama

Citibank A.Ş ile ilgili pek çok işlemi internet şubesi üzerinden yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Citibank A.Ş İnternet şubesi için gerekli olan parola ve kullanıcı kodlarınızı bankanın müşteri hizmetleri veya bulunduğunuz yerdeki en yakın şubeden temin edilebilir Güvenliğiniz için bankanın size önerdiği güvenlik önlemleri adımlarını mutlaka uygulayınız.

Citibank A.Ş Bankasından çekeceğiniz veya çektiğiniz kredi borcunuzu ve kredi faizini bankanın internet sitesi üzerinden hesaplamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Citibank A.Ş online web şubem hesabına erişim için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

NOT: Sitemizde Citibank A.Ş ait herhangi bir müşteri bilgisi içeriği bulunmamaktadır. Citibank A.Ş Online İnternet Şubesine Yönlendirme linkleri bulunmaktadır. Sitemizce hiçbir şekilde kişisel bilgi talep edilmemektedir. Lütfen internet şubesi kullanımlarında tarafınızdan ne gibi bilgiler talep edildiğine dikkat ediniz. Hiçbir bankanın internet şubesi girişlerinde tarafınızdan kimlik numarası, anne baba adı, T.C. kimlik numarası gibi bilgiler talep edilmez. Şüpheli ekranlarla karşılaşmanız halinde lütfen hemen internet bağlantınızı kapatarak bankanızın müşteri hizmetleri birimini arayınız. turkiye-bankalar

 müşteri hizmetleri telefon numarası ve banka iletişim numarası  216- 524 50 00’tür.

Citibank A.Ş Genel Müdürlük faks numarası 216- 524 50 50.

Citibank A.Ş Genel Müdürlük İletişim Adresi Saray Mahallesi Ömer Faik Atakan Caddesi, No 3 Yılmaz Plaza Ümraniye İstanbul olarak belirtilmiştir.