BankPozitif Kredi ve Kalkınma Bankası A.Ş Kredi Borcu Sorgulama ve Kredi Faizi Hesaplama

BankPozitif Kredi ve Kalkınma Bankası A.Ş ile ilgili pek çok işlemi internet şubesi üzerinden yapabileceğinizi biliyor muydunuz? BankPozitif Kredi ve Kalkınma Bankası A.Ş İnternet şubesi için gerekli olan parola ve kullanıcı kodlarınızı bankanın müşteri hizmetleri veya bulunduğunuz yerdeki en yakın şubeden temin edilebilir Güvenliğiniz için bankanın size önerdiği güvenlik önlemleri adımlarını mutlaka uygulayınız.

BankPozitif Kredi ve Kalkınma Bankası A.Ş Bankasından çekeceğiniz veya çektiğiniz kredi borcunuzu ve kredi faizini bankanın internet sitesi üzerinden hesaplamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

BankPozitif Kredi ve Kalkınma Bankası A.Ş online web şubem hesabına erişim için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

NOT: Sitemizde BankPozitif Kredi ve Kalkınma Bankası A.Ş ait herhangi bir müşteri bilgisi içeriği bulunmamaktadır. BankPozitif Kredi ve Kalkınma Bankası A.Ş Online İnternet Şubesine Yönlendirme linkleri bulunmaktadır. Sitemizce hiçbir şekilde kişisel bilgi talep edilmemektedir. Lütfen internet şubesi kullanımlarında tarafınızdan ne gibi bilgiler talep edildiğine dikkat ediniz. Hiçbir bankanın internet şubesi girişlerinde tarafınızdan kimlik numarası, anne baba adı, T.C. kimlik numarası gibi bilgiler talep edilmez. Şüpheli ekranlarla karşılaşmanız halinde lütfen hemen internet bağlantınızı kapatarak bankanızın müşteri hizmetleri birimini arayınız. turkiye-bankalar

 müşteri hizmetleri telefon numarası ve banka iletişim numarası  216-538 25 25’tür.

BankPozitif Kredi ve Kalkınma Bankası A.Ş Genel Müdürlük faks numarası 216-538 42 58.

BankPozitif Kredi ve Kalkınma Bankası A.Ş Genel Müdürlük İletişim Adresi Rüzgarlıbahçe Mah. Kayın Sok. No.3 Kavacık Beykoz İstanbul olarak belirtilmiştir.