Kocaeli İli Kocaeli Yavuz Selim Kız ve Erkek Öğrenci Yurdu KYK Aylık Yurt Borcu Sorgulama

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı yurtlar, devlet eliyle yönetilirler. Özellikle Devlet Üniversitelerinin bulunduğu hemen her bölgede faaliyet gösteren kız ve erkek öğrencilere yönelik hizmet veren yurtlar, farklı barınma standartlarına sahiptirler. Kocaeli bölgesinde de Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı bulunan öğrenci yurdu bulunmaktadır. Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu’na bağlı bulunan tüm yurtların aylık barınma ücretleri ise standart değildir. Kocaeli ilinde faaliyet gösteren Kocaeli Yavuz Selim Kız ve Erkek Öğrenci Yurdu 2013 yılı aylık yurt bedeli ve depozito bedeli listesini yazımız içeriğinde bulabilirsiniz.

Kocaeli ili 2013 yılı Kocaeli Yavuz Selim Kız ve Erkek Öğrenci Yurdu’na ait aylık barınma bedeli 144 TL’dir.kredi-yurtlar-kurumu

Kocaeli ili 2013 yılı Kocaeli Yavuz Selim Kız ve Erkek Öğrenci Yurdu’na ait yıllık depozito bedeli 190 TL’dir.

Kredi Yurtlar Kurumundan ilgili yurdun güncel fiyat listesi hakkında bilgi almak ve konu hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz. Konu hakkında verilen linkteki güncel bilgileri takip etmeniz faydanıza olacaktır.