Bursa Tabipler Odası Üyelik Aidatı Borcu ve İletişim Bilgileri Öğrenme

Bursa bölgesinde faaliyet gösteren Bursa Tabipler odasına  üye olmak size pek çok avantaj sağlayabilir. Meslek odalarından bazıları üyelik aidat borçlarını internet üzerinden online ödeme imkanı sunmakta veya bu konuda kendi internet siteleri üzerinden bilgi vermekte.

Sitemizde verilen bağlantıyı takip ederek Bursa Tabipler odası resmi sitesi tarafından online ödeme işleminin desteklenmesi durumunda Bursa Tabipler odası üyelik aidatı ödemesi yapabilirsiniz. (bazı Tabip odaları online ödeme hizmeti sunmamaktadır) Bursa Tabipler odası sitesi üzerinden üyelik için gerekli bilgi ve belgelere de ulaşabilirsiniz. Ayrıca yazımız içeriğinde Bursa Tabip odasına ait telefon ve adres bilgileri gibi iletişim bilgilerini de bulabilirsiniz.

tabipler-birligi-uyelik

Bursa Tabip Odasına ait üyelik aidat borcunuzu veya üye kayıt ücretini sorgulamak, ayrıntı bilgi almak  için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Bursa Tabipler odası telefon: 224 4535210

Bursa Tabipler odası adres: Akademik Odalar Birliği Yerleşkesi Odunluk Mah. Kale Sok. No: 8 A/2 K: 2 Nilüfer

Not: Bursa Tabipler Odasına ait online sorgulama veya ödeme yapmanız durumunda, bilgi girişi yaparken sitenin kurumun resmi web sitesi olduğundan emin olmanız, işlem güvenliği açısından son derece önemlidir.