Balıkesir Tabipler Odası Üyelik Aidatı Borcu ve İletişim Bilgileri Öğrenme

Balıkesir bölgesinde faaliyet gösteren Balıkesir Tabipler odasına  üye olmak size pek çok avantaj sağlayabilir. Meslek odalarından bazıları üyelik aidat borçlarını internet üzerinden online ödeme imkanı sunmakta veya bu konuda kendi internet siteleri üzerinden bilgi vermekte.

Sitemizde verilen bağlantıyı takip ederek Balıkesir Tabipler odası resmi sitesi tarafından online ödeme işleminin desteklenmesi durumunda Balıkesir Tabipler odası üyelik aidatı ödemesi yapabilirsiniz. (bazı Tabip odaları online ödeme hizmeti sunmamaktadır) Balıkesir Tabipler odası sitesi üzerinden üyelik için gerekli bilgi ve belgelere de ulaşabilirsiniz. Ayrıca yazımız içeriğinde Balıkesir Tabip odasına ait telefon ve adres bilgileri gibi iletişim bilgilerini de bulabilirsiniz.

tabipler-birligi-uyelik

Balıkesir Tabip Odasına ait üyelik aidat borcunuzu veya üye kayıt ücretini sorgulamak, ayrıntı bilgi almak  için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Balıkesir Tabipler odası telefon: 266 2412983

Balıkesir Tabipler odası adres: Özel İdare İşhanı No:74 Kat:3

Not: Balıkesir Tabipler Odasına ait online sorgulama veya ödeme yapmanız durumunda, bilgi girişi yaparken sitenin kurumun resmi web sitesi olduğundan emin olmanız, işlem güvenliği açısından son derece önemlidir.