Çanakkale Ayvacık İcra Müdürlüğü / Çanakkale İcra Borcu Sorgulama ve İletişim

Adalet Bakanlığı tarafından vatandaşların hizmetine sunulan UYAP vatandaş portal sistemi sayesinde adliyeler ayağınıza geliyor. Ayvacık İcra Müdürlüğü / Çanakkale icra dosyasını veya Adliyede işlem gören tüm dava dosyalarınızı internet üzerinden sorgulayabilir dosya ayrıntı bilgilerini anında öğrenebilirsiniz. Sorgulama oldukça basit;

İcra dosya numaranızı veya dava dosya numaranızı biliyorsanız TC kimlik numaranız ile sisteme giriş yaparak Çanakkale Ayvacık İcra Müdürlüğü / Çanakkale icra dosyası borcu sorgulama işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bu  yazımızda Çanakkale Ayvacık İcra Müdürlüğü / Çanakkalene ait vergi numarası, hesap numarası, banka şube kodu ve telefon numarası gibi önemli bilgileri alt bölümde bulabilirsiniz.

Çanakkale Ayvacık İcra Müdürlüğü / Çanakkale İcra Dosyası ve Adliyelerde işlem gören diğer dosyalarınızı UYAP Vatandaş Portal sistemini kullanarak sorgulamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız. (elektronik imzanız yok ise açılan sayfada “imzasız” seçeneğini kullanarak sisteme giriş sağlayıp  işleminize devam edebilirsiniz.)

Çanakkale Ayvacık İcra Müdürlüğü / Çanakkale;Seeking answer
Telefon: 286 7121213
Faks: 286 712 2901
Vergi Numarası: 1260225245
Hesap (İban) Numarası: Tr770001000324095787715001
Banka Şube Kodu: 1000324017
Banka İsmi: Ziraat Bankası
Not: Yukarıda belirtilen hesap numaraları ve banka bilgileri zaman içinde değişebileceğinden, para yatırmadan önce mutlaka hesabın doğruluğu kontrol edilmelidir. Bu konuda sorumluluk tamamen hesaba para havalesi yapan kişiye aittir.