Adıyaman İli Adıyaman Yurdu A,B,C,D Bloklar(Kız) KYK Aylık Yurt Borcu Sorgulama

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı yurtlar, devlet eliyle yönetilirler. Özellikle Devlet Üniversitelerinin bulunduğu hemen her bölgede faaliyet gösteren kız ve erkek öğrencilere yönelik hizmet veren yurtlar, farklı barınma standartlarına sahiptirler. Adıyaman bölgesinde de Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı bulunan öğrenci yurdu bulunmaktadır. Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu’na bağlı bulunan tüm yurtların aylık barınma ücretleri ise standart değildir. Adıyaman ilinde faaliyet gösteren Adıyaman Yurdu A,B,C,D Bloklar(Kız) 2013 yılı aylık yurt bedeli ve depozito bedeli listesini yazımız içeriğinde bulabilirsiniz.

Adıyaman ili 2013 yılı Adıyaman Yurdu A,B,C,D Bloklar(Kız)’na ait aylık barınma bedeli 141 TL’dir.kredi-yurtlar-kurumu

Adıyaman ili 2013 yılı Adıyaman Yurdu A,B,C,D Bloklar(Kız)’na ait yıllık depozito bedeli 250 TL’dir.

Kredi Yurtlar Kurumundan ilgili yurdun güncel fiyat listesi hakkında bilgi almak ve konu hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz. Konu hakkında verilen linkteki güncel bilgileri takip etmeniz faydanıza olacaktır.

Adıyaman İli Kahta Yurdu (Kız Erkek) KYK Aylık Yurt Borcu Sorgulama

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı yurtlar, devlet eliyle yönetilirler. Özellikle Devlet Üniversitelerinin bulunduğu hemen her bölgede faaliyet gösteren kız ve erkek öğrencilere yönelik hizmet veren yurtlar, farklı barınma standartlarına sahiptirler. Adıyaman bölgesinde de Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı bulunan öğrenci yurdu bulunmaktadır. Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu’na bağlı bulunan tüm yurtların aylık barınma ücretleri ise standart değildir. Adıyaman ilinde faaliyet gösteren Kahta Yurdu (Kız Erkek) 2013 yılı aylık yurt bedeli ve depozito bedeli listesini yazımız içeriğinde bulabilirsiniz.

Adıyaman ili 2013 yılı Kahta Yurdu (Kız Erkek)’na ait aylık barınma bedeli 138 TL’dir.kredi-yurtlar-kurumu

Adıyaman ili 2013 yılı Kahta Yurdu (Kız Erkek)’na ait yıllık depozito bedeli 225 TL’dir.

Kredi Yurtlar Kurumundan ilgili yurdun güncel fiyat listesi hakkında bilgi almak ve konu hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz. Konu hakkında verilen linkteki güncel bilgileri takip etmeniz faydanıza olacaktır.

Adıyaman Tabipler Odası Üyelik Aidatı Borcu ve İletişim Bilgileri Öğrenme

Adıyaman bölgesinde faaliyet gösteren Adıyaman Tabipler odasına  üye olmak size pek çok avantaj sağlayabilir. Meslek odalarından bazıları üyelik aidat borçlarını internet üzerinden online ödeme imkanı sunmakta veya bu konuda kendi internet siteleri üzerinden bilgi vermekte.

Sitemizde verilen bağlantıyı takip ederek Adıyaman Tabipler odası resmi sitesi tarafından online ödeme işleminin desteklenmesi durumunda Adıyaman Tabipler odası üyelik aidatı ödemesi yapabilirsiniz. (bazı Tabip odaları online ödeme hizmeti sunmamaktadır) Adıyaman Tabipler odası sitesi üzerinden üyelik için gerekli bilgi ve belgelere de ulaşabilirsiniz. Ayrıca yazımız içeriğinde Adıyaman Tabip odasına ait telefon ve adres bilgileri gibi iletişim bilgilerini de bulabilirsiniz.

tabipler-birligi-uyelik

Adıyaman Tabip Odasına ait üyelik aidat borcunuzu veya üye kayıt ücretini sorgulamak, ayrıntı bilgi almak  için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Adıyaman Tabipler odası telefon: 416 2138768

Adıyaman Tabipler odası adres: Harıkçı Cad. 1012 Sok. Öncel Apt. No:7 Kat: 2, 02100

Not: Adıyaman Tabipler Odasına ait online sorgulama veya ödeme yapmanız durumunda, bilgi girişi yaparken sitenin kurumun resmi web sitesi olduğundan emin olmanız, işlem güvenliği açısından son derece önemlidir.